Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy elmúljon a...

Mit tegyek, hogy elmúljon a lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy buli, eléggé berúgtam, hánytam is, már alapból emiatt is rosszul érzem magamm Aztán táncolunk és odajött egy csavo, megkérdezte hogy van e barátom, mondtam hogy nincs, majd megkérdezte hogy lekaphat e és én hagytam.Ez többször megismetlodott. Most egy rib***nak érzem magam, nem tudok másra gondolni, csak erre. Egyébként semmit nem szeretnék a csávótol, és ezt akkor is tudtam( és ő se tőlem) 17/L

2021. nov. 28. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

És ha furdal a lelkiismereted, akkor meg nem történtté tudod tenni , ami történt?

Inkább vegyél esemény utánit, és a következő bulin kevesebb alkoholt igyál.

2021. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos volt oka, hogy hagytad.
2021. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem a szájába hánytál
2021. nov. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dzsoki ***** válasza:
Olvasom,nem értem.Egyikőtök sem akar már semmit sem a másiktól.Ribi,meg akkor lennél,ha az a többes szex,más-más fiúval történt volna.Mennyi,az a több,Nekem,már a második kőr is,lehet,hogy gondot okozna.Igaz,én 57 éves vagyok.
2021. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha élvezted akkor miért is baj ez?


A társadalmi hülyeségek miatt vannak ilyen gondolataid.


Először is amit tettetek senkinek nem ártott. Nektek jó volt vagy legalábbis érdekes.

Mivel nem ártottatok senkinek így ez nem lehet rossz dolog, vagyis nem tettetek semmi rosszat, vagyis nem lettetek emiatt rosszabb emberek... Szóval te ezen csak azért rágódsz mert mások ezt várják el.

Ha dugtatok volna attól se lennél rossz ember. A te/ti dolgaid/dolgaitok csak rád/rátok tartoznak, nem a közelvárásra meg azokra akik semmit nem tennének érted de azt azért elvárnák hogy a kis lelkiviláguknak tetszően éld az életed... Ennek pedig semmi értelme.

Nem tettél semmi rosszat, amihez amúgy sincs senkinek semmi köze. Akkor te miért rágódsz rajta??

2021. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 7. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!