Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 4 nyelven beszélek, mit...

4 nyelven beszélek, mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemre járok, de úgy érzem, hogy kezdek besokallni. Német nyelvet tanulok egyetemi szinten, viszont úgy érzem, hogy teljesen felesleges. Beszélek még angolul és olaszul. Szakmám még nincs. Úgy vagyok vele, hogy ezt az alapképzést elvégzem, de utána? Úgy érzem, hogy semmiben sem vagyok kirívóan tehetséges... Ti mit javasoltok? Szívesen vállalkoznék, de nem tudom, hogy még mit... Akartam menni tolmács-fordító mesterképzésre, de őszintén nem sok értelmét látom, sem anyagilag sem sehogy... Néha elkeseredek. Sok minden érdekel, sok mindenhez értek KICSIT, de NAGYON semmihez se. Mit gondoltok? (19 éves lány vagyok)
2021. dec. 4. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg nagy cég keres pl. idegen nyelvü operátort, kapcsolattartót, stb. Alegtöbb helyen a nyelv a lényeg, a többire megtanítanak. ennyi nyelvtudással érdemes kereskedelmit végezni, vagy idegenforgalmit, esetleg ha más érdekel el tudsz majd helyezkedni külföldi cégeknél is.
2021. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy rakat cégnél lehetsz ügyintéző jó fizetésért érdekes tevékenységi körrel. Végezd el, keress állást, majd iratkozz be másik képzésre is. Ha majd 1-2 millás havi fizud lesz 25 évesen akkor más gondjaid lesznek...
2021. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2021. dec. 23. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!