Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem értem magam, mintha nem...

Nem értem magam, mintha nem tudnék szomorú lenni..Mostanában elég sok rossz dolog történt velem, de egyszerűen nem tudok szomorú lenni..Jó néha van amikor kitör rajtam de akkor leginkább szerintem a stressz miatt.Miért van ez?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy belefásultál. Konkrétumokat is írsz?
2021. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát pl. nagymamámnak daganata van ami rákos (műthető)

a macskámat elkellett vinni akihez nagyon kötődtem(ezt már egy ideje)

Meg hát saját hibámból még pár dolgok, dr leginkább akkor vagyok ezek miatt szomorú, amikor pl. Nem csinálok semmit, vagy fürdök és gondolkodom mert általában mindig ilyeneket gondolkodok..

2021. dec. 29. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől van, de én is ilyen vagyok. Én viszont örömöt, stb érzek, nem is halványan. Csak valahogy a szomorúság tompul mindig.
2021. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hová kellett elvinni a macskádat?
2022. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem rossz helyrey sokkal jobb is neki, és nevelőapám családtagához.És csak egy időrr
2022. jan. 2. 02:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szembesülsz közvetlenül a dolgokkal. A híradóból egy húsz gyerek halálával járó buszbaleset is csak egy adat. De ha kocsival elhajtasz mellettük, esetleg látsz is halottakat, vagy csak a síró családtagot akkor már érintetté válsz és megvisel, holott alapból nem gondolnál rá három percnél tovább.

A műthető rák nem olyan mint az amivel 2 hónapot adnak neked.

A szociális érzéked még nem elég fejlett hogy belefolly ezekbe. Próbálkozz érdeklődni, közeledni ezekhez a problémákhoz a családodon belül. Beszélgess róluk, kérdezz, érdeklődj és ha bevonódsz, idővel kialakul majd benned a szükséges együttérzési képesség hacsak nem vagy pszichopata de arra kevés az esély!

2022. jan. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!