Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? És ez...

Miért vagyok ilyen? És ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Diáklány vagyok és az a lényeg,hogy szeretek adni.Bárkinek bármit,úgy nem kezdek el enni vagy inni közösségben, hogy ne kínálnék meg mindenkit.Viszont amikor engem kínálnak,akkor nem tudom elfogadni.Nem tudom miért.A 11 éve ismert legjobb barátnőmtől is nehezemre esik néha elkérni valamit,vagy elfogadni, ha megkínál.Egyszerűen rosszul érzem magam.Ha pedig valakit csak pár éve/hónapja/hete ismerek és jóban vagyunk, akkor sem akarok tőle semmit elkérni,vagy elfogadni.

Remélem elég érthetően írtam le,és köszönöm a segítséget:)


2010. szept. 7. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok amúgy.és ebbe szerintem semmi rossz nincsen:) már csoda ha valaki adni is tud nemcsak elfogadni mástól valamit:)
2010. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem baj. sőt.:D jobb mint ha zsugori undok kis köcsi lennél:))
2010. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

az nem baj ha nem fogatsz el semmit se...én is kb. ilyen vagyok...

az oka sok lehet hogy miért vagy ilyen... pl. szüleidtől tanultad ezt a tulajdonságot, ha nem szülök olyan ember aki re felnézel és ugyan így tesz... (hogy ők segítettnek másokon de ők nem kérnek semmit se.., ez a cselekedet hogy "lemásolod" őket full automata... vagy hogy fogalmazzam másképp... de ezt szerintem nem kell magyaráznom... :) )

vagy ha nem ez... akkor pszichológia, más szóval tudat alatti ez idegüzült beléd, de ezzel nincs semmi probléma, (meg kevés van az ilyen jó tulajdonságú emberekből hogy inkább add mint kap :)) szerintem hisz mindenki más és más... fura lenne az élet... ha mindenki ugyan olyan lenne... remélem tudtam segíteni... :)

2010. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemvagytok egyedül. :D

Én ugyanilyen vagyok.

2010. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Klassz,ez megnyugtatott.

Egyébként azt hiszem, hogy az apám ilyen...

Köszönöm a segítséget:)

2010. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18:33 as én lennék???:O hogyan??ilyen kérdésre nem is válaszoltam,2010.09.08án fél7kor gép elött sem voltam mert meloztam,hogy került ide nekem ilyen kommentár??a klassz szot meg egyáltalán nem használom.

Önismereti kérdéseket amugy sem olvasgatok.:O ledöbbentem.

2010. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!