Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 éves Srác vagyok, 171cm...

17 éves Srác vagyok, 171cm Apukám 175cm Anyukám alacsony kb (150körül), Volt már pár szál cigi amit elszívtam, Szoktam nyújtani is, Szerintetek nőhetek még?

Figyelt kérdés

#növekedés #magasság #növés #meddig nőhetek? #Milyen magas lehetek? #Lehetek magasabb?
2021. dec. 27. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem
2021. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nőhetsz, de nem biztos, a szüleid magassága alapján teljesen normális a 171 cm, apukád is az alsó átlagban van inkább. A cigi az mindegy, ha nem ilyen napi egy dobozokkal szívtál el évekig, nem fog befolyásolni semmit.
2021. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
mi köze van a cigihez a növésedhez?
2022. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-3 centit még nőnek a fiúk 17-19 éves koruk között a statisztikák szerint, későn növős fajták akár többet is, korán érők viszont már semmit. Szóval túl nagy csodákra ne számíts. Azért néhány cigi nem befolyásol ezen... de szerintem helyesebb fiú lennél az efféle buta, lumpen, meghaladott szokások nélkül.
2022. jan. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%

A cigi bizony hogy ezt is befolyásolja (kalcium ...) ússz kosarazz nyújts

még a pöcsöd is nőhet😂

2022. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!