Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zavar hogy túl alacsony...

Zavar hogy túl alacsony vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 évesen lány vagyok 156 cm, kicsit zavar hogy én vagyok a legkisebb az osztályban, meg kb mindenhol.

Önértékelési próblémáim is vannak,meg önbizalomhiányos is vagyok, de meg van erre az okom.

Zavar hogy sok ember nem vesz komolyan, és a koromhoz képesd nem úgy nézek ki mind egy 18 éves.

Mindenki aranyosnak meg cukinak tart, szerintem a méretem miatt.

Tudom hogy nem tudok tenni semmit, de hogyan mutathatom meg az embereknek, hogy én is érek valamit.

Léci normális válaszokat!



2020. máj. 5. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

Szia

Én 176 cm vagyok, és hidd el hogy nem könnyű magasnak sem lenni. Számos előny van, amivel te rendelkezel, hozzám képest. Pl. simán találsz magadnak fiút, nekem eléggé nehéz olyan srácot találni aki magasabb, vagy legalább akkora mint én (Már az is elég lenne). A srácok amúgyis az alacsony lányokat jobban kedvelik. Még egy előny: simán tudsz magassarkút viselni. Én is szeretnék, abban érezném magam igazán nőnek, de ha felveszem óriásnak tűnök (alapból is). Néhány elegánsabb alkalmakkor is marad a topán ha nem akarok nagyon kitűnni a tömegből. Plusz szerintem csajosabb a te 156 cm-ed mint az én 20 centivel többem :D... próbáld magad elfogadni, ezen simán tudsz dobni egy csinos és kényelmes egybetalpú magassarkúval, én levágni magamból nemtudok. Hozzáteszem hogy minden nadrágom rövid a hosszú lábam miatt!

21/l

2020. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

fogadd el és hordj magassarkút.

"hogyan mutathatom meg az embereknek, hogy én is érek valamit"

jó helyesírással pl

2020. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

pm: "Pl te biztosan hibátlan vagy😂"

igen, nyilván.

2020. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, veled tényleg baj van:))
2020. máj. 5. 19:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Add meg magad.
2020. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudod mikor
2020. máj. 5. 21:43
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem adod meg magad, akkor szenvedni fogsz.

Az önmegadáson kívül másnak nincs is értelme, hisz a magasságodat megváltoztatni nem tudod.

Értelmetlen dolog tehát emiatt 1 percig is rosszul érezned magad.

2020. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se igazán jó ilyen alacsonynak lenni. 20 múltam, 150 cm vagyok.

Középsuliban nem néztem ki középsulisnak, csak kis általános sulisnak. Úgy éreztem, hogy az általános iskolások közül az elsősök majdnem akkorák mint én. A tornasorban természetesen én voltam a legkisebb.

Mindez mellett a súlyom jobban meglátszik rajtam. Nem mindegy, hogy 60kg-s ember 150cm vagy 170cm.

Boltokban a fentebb levő polcokat el se érem. Így nem egy hely van, ahol xy dolgot nem veszek, mert el se érem.


Mit tudsz vele csinálni? Ha nem nősz, akkor már semmit se, max. magassarkút hordhatsz...de nyilván nincs 50cm-s magassarkú úgy "általánosságban".

Ez sajnos nem olyan tulajdonság, amit az ember változtathat. (Jó, hallottam valami hosszító műtétről, hogy eltörik az ember lábát, valahogy nyújták(?) az ember lábát, hogy a két csontrész messzebb legyen egymástól, majd valami fémet (vagy valami mást) tesznek az eltört csontok közé.)


Max. annyi lehet az előnye, hogy gyerekosztályon is tudsz nézelődni és pl. lehet, ugyanúgy van fekete zokni a gyerekosztályon is, de olcsóbban, mint a felnőtt. Esetleg, ha magadnak varrsz ruhát, akkor kevesebb anyaggal kell számolni.


Esetleg felvehetsz idősebbek által hordott ruhákat, sminkelhetsz "öregítően", talán ezek használnak külsőleg.

2020. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasság számít. Tisztelet szempontjából az másodlagos. Amúgy Mészáros Dóri (Dorothy Black) is alacsony kislány mégis ahogy beszél, nyilatkozik egy tök értelmes és imádnivaló lány és senkit sem érdekel a magassága. :)
2020. máj. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
17 múltam márciusban, én 151 vagyok. :D Komolyan, 151... Úgy hogy, én átérzem. Mindig én voltam a legkisebb mindenhol, utolsó a tornasorban, a szervezők nem engedtek táncolni egy bálon, mert nem volt hozzám "elég alacsony" fiú, pedig imádok táncolni... Mindig fel kell néznem, ha valakivel beszélek, mindig. Néha buszon észre sem vesznek, meglöktek, párszor megtaposták a lábam. Gyerekcipőket hordok, gyerekruhákat, még mindig. Mikor volt úszás órám, rendszerszerűen pánikoltam, mert teljesen ellepett a víz ha belementem volna a medencébe. A tanár kötözködött eleinte, hogy a lépcsőn állva nem fogok megtanulni úszni. Azóta megtanultam, de utáltam... A fiúk soha nem vesznek komolyan, így párkapcsolat is 0 eddig. Volt olyan eset, hogy azt hittem, talán komoly lesz a dolog valakivel, de akkor is megkaptam, hogy milyen kis aranyos vagyok. De semmi több. Üzletben rengetegszer kellett segítséget kérjek levenni dolgokat. Aránytalannak, kicsinek, törpének érzem magam. Mindig irigykedtem a magas, hosszúlábú, nőies lányokra. És még sorolhatnám tovább, de már ennyi elég volt szerintem, hogy megtudd, hogy élek én. Rengeteg álmatlan éjszakám volt emiatt, kisírt szemek, töprengések a semmibe, a semmiért. Mikor még azt hittem hogy létezik angyalka, meg Mikulás, akkor is csak annyit kértem ajándék helyett, hadd legyek magasabb. Néha olvasgatom az ilyen kérdéseket, a 170 körüli fiúkkal, és 160 körüli lányokkal, akik annyira szomorúak emiatt. Akkor mit szóljak én? :D Amit tanácsolni tudok, mivel mást nem tudtok tenni, hogy törődjetek bele, és felejtsétek el. Ha mánia lesz belőle, ahogy nekem is volt sok ideig, akkor a környezetetekre is kihat, hogy valami nem okés. Mindenki (a magas, az alacsony, a fekete, a fehér, a férfi, a nő) úgy tökéletes ahogy van. Ne azon próbáljatok változtatni amin nem tudtok, inkább azon amin tudtok: örülni hogy egészségesek vagytok, és leélni egy boldog életet úgy, abban a testben amiben születtél. :)
2020. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!