Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha alacsony,...

Mit tegyek ha alacsony, sikertelen, csúnya, csóró, magányos férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Utálom az életem. Legszivesebben öngyilkos lennék. A legszomorúbb, hogy az egész már csak rosszabb lesz. Mindenben béna vagyok, senkinek sem kellek. Utálom ezt az egészet már.
2021. febr. 2. 20:04
 1/8 anonim válasza:
60%
Ezek, azoknak az ellentétjei, amiket érzel?
2021. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, eddzél, menj kurvázni, dolgozz ilyenek
2021. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Gondolj másképp a dolgokra, nyilván rosszabb lesz ameddig úgy fogod fel hogy szar vagy.

Könnyebb ugy felfogni hogy én nem értek semmihez, béna vagyok nem kellek senkinek így.

Amennyiben csóró vagy,tanulhatsz egy szakmát és mehetsz egyetemre is amennyiben tudod finanszírozni.

Keress egy célt legyen az bármi,kisebb nagyobb,és minden nap tegyél érte és ha hibazol fogd fel úgy hogy ez egy apró győzelem senki sem születik profinak.

Eközben úgyis fogsz nőkkel megismerkedni,kinézeted pedig ne fogjon vissza.

2021. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
sírj egy noname forumon.. biztos segít.
2021. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyedül az alacsony az ami ellen nem tudsz tenni. De igazából ez sem probléma, mert rengeteg a 150-160 centis nő. Én pl 158 vagyok és a 175 centis páromat már túl magasnak érzem magamhoz képest. Másnak átlagos vagy átlag alatti magasság, nekem óriás.

A szépség relatív, olyan nincs hogy valaki senkinek ne jöjjön be. Azt csak te gondolod magadról hogy csúnya vagy. Mindenki szubjektíven látja a dolgokat a saját szemszögéből, tehát ahány ember, annyi fajta megítélés. És annyi esély hogy valakinek tetszél.

A sikertelenség megint egy tök relatív dolog. Sokan tévesen a pénzzel hozzák összefüggésbe. Lehet valaki sikeres a szakmájában, miközben annyit keres hogy kb éhenhalni elég. De ezen kívül is rengeteg módja van a sikernek. Ha valamiben jó vagy, akár egy apróságban, akkor abban a dologban igen is sikeres vagy. Pl ha verhetetlen a tojásrántottád, vagy ha annyit játszottál egy játékkal hogy bárkit legyőznél benne.

A csóróság sajnos egy általános jelenség, a magyarok legtöbbjét érinti. Nem szabad elhinni amit megpróbálnak veled elhitetni a Facebookon meg az Instán, ahol mindenkinek tökéletes az élete. A szép új csilivili autó hitelből van.

A magány ellen pedig ismerkedni kell, aktívan, és nem feladva.

Igazából minden azon múlik hogy honnan nézed a dolgokat. Ha negatív vagy, azzal csak magadnak ártasz. Ha viszont felszívod magad és bebizonyítod hogy minden hátráltató tényező ellenére összeszeded magad és eléred a céljaidat, akkor pár év múlva már furának fog tűnni a jelenlegi éned, és messze lesz attól ahová jutottál.

2021. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Fogadj be egy kisállatot! Mondjuk egy macskát ha kertes a házad, de viseld is gondját! Sokkal jobb kedved lesz.

2. Kezd el edzeni. Az elvégzett munka megelégedettséggel fog eltölteni és önbecsülést ad, a később látható eredmény pedig ennél is többet.

3. A társkeresők tele vannak eszméletlen jó nőkkel és hosszú ideje magányos nőkkel és sokszor ezen két halmaznak egész nagy metszete van... A nőknek kevésbé számít a kinézet. A belső és a belső erő többet nyom a latba. Azt pedig lehet szerezni.

4. Nyugodt környezet, nyugodt alvás stb. Rakd rendbe az élőhelyed! Ha már alaposan kitakarítasz és kidobod a szemetet és elpakolsz azzal is növeled az elégedettségi szinted ami lelki erőt ad. Én tegnap rosszul éreztem magam mert koszos volt a padló. összesöpörtem, felmostam, porszívóztam és ma jó volt ránézni. Vegyél új matracot, új párnát, stb. Ha kipihened magad a kedved is jobb lesz. Stb.

5. Élénkítsd a szociális kapcsolataidat tét nélkül! Beszélgess emberekkel de semmi negatív téma, se megnyilvánulás!

6. Hozz rövid távú döntéseket és tartsd is be őket. Ha az irányítás a kezedben lesz, akkor sokkal jobban fogod érezni magad.

2021. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 Sajnos az az igazság, hogy sok pasi egyetlen nőnek sem jön be, vagy maximum csak egy-két bányarémnek, mert annyira rusnyák. Ez az egész szubjektív fogalom félre van értelmezve, mert vannak olyan férfiak, akik a nők 99%-ának tetszenek, másokat meg még a nők 1%-a sem tart vonzónak. Persze, szubjektív, de az arány nem mindegy és éppen emiatt lehetséges az, hogy egy adott csúnya pasi soha nem találkozik azzal a kevesebb mint egy százalékkal, azzal a nagyon szűk csoporttal, ahol talán elfogadhatónak tartják a kinézetét. Értem én, hogy vígasztalni próbálod a kérdezőt, de szerintem jobban jár, ha a valósággal szembesítjük inkább. De jó hír, hogy az anyagi helyzeteden viszont lehet változtatni, és hogyha az megvan, akkor máris nem számít a külsőd, mert dögleni fognak utánad a nők, ha az átlagnál csak egy kicsivel is jobban keresel.
2021. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mit tehetnél ?


Mozdulj ki !

2022. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!