Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor én az iskolába az...

Amikor én az iskolába az osztály előbb mondok valamit akkor ők csak röhögni tudnak, mit csináljak hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

én vagyok az egyetlen akivel ezt csinálják, k*rvára rühhellem azt a helyet


egyébként meg ha egyedül beszélek velük akkor egész normálisan tudunk megszélgetni, nemértem miért?


a leggyakoribb eset mikor nyelvtanórán el kell mondanom a véleményemet egy műről


2010. szept. 7. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Te így amúgy az osztályban milyen helyzetben vagy? vagyis hogy nagymenő, az aki egyedül van és senki nem szereti, a humorista, átlagos stb., na érted.

És hányadikos vagy? Ha még kisebb akkor talán kinövik.

2010. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

16F


kisseb koromba nagymenőnek számítottam a suliba, csak most nemtudom pontosan mi miatt de szinte mindentől zavarba jövök:( ,elakad a lélegzetem beszélgetés közbe ,és olyan gáz...

2010. szept. 7. 16:51
 3/8 A kérdező kommentje:
még az sem igaz hogy nem szeretnek, csak talán nem vagyok elég arc
2010. szept. 7. 16:51
 4/8 A kérdező kommentje:

ezek olyan srácok akik az abszólút nem vicces dolgokon is képesek röhögni...


tanártól távól meg megy a "ááá g*ci k*rvaélet"... stb

2010. szept. 7. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is ugyanez a helyzet (vagyis hasonló).

Ez ellen nincs mit tenni! :(

Szerintem ne figyelj rájuk, ha meg tényleg mindenki körberöhög, akkor próbáld magad kihúzni valahogy belőle: "Ó, a kis gonosz!" vagy valami, de ne legyen benne káromkodás - tanárok is vannak!

2010. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ez az "ó a kis gonosz "nem hiszem hogy jó ötlet.


,de olyan jó lenne ha nem félelemmel telve mennék be az órára:( milyen jó nekik hogy ők nem tudják

2010. szept. 7. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki. Ln is örültem amikor új osztlályba kerültem és mindenki röhögött a vicceimen. és hamar én lettem a legviccesebb. Szóval örülj neki, mert nálunk, az a szar ha valakin nem nevetnek. 15F
2010. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja csak nekem ez úgy tűnik. hogy nem a viccein röhögnek, hanem kiröhögik.

Hát igazából nem tudom. De szerintem próbálj nem foglalkozni vele. Vagy egy valakitől akivel jóban vagy kérdezd meg, hogy mért is csinálják ezt?!

Vagy röhögj te is. De az meg fura...nem baj, azért röhögj te is! :D

2010. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!