Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy megváltozzon...

Mit tegyek, hogy megváltozzon a gondolkodásom? Mi segíthet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, fiatal felnőttként kéne viselkednem, s ez sikerül is ha másoknak kell segíteni, tanácsot adni. Mikor magamra nézek csak egy rakás szerencsétlenséget látok. Folyton azon gondolkozok: ciki, hogy még nem volt barátom, ciki, hogy szemüveges vagy...stb. Egyszer megbarátkozok magammal, de mikor látom, hogy osztálytárs lányok szebbek, akkor összeomlok. Nem akarok, ilyen hülye, gyerekes tiniként viselkedni...Egyszerűen felemésztem saját magam =(
2011. aug. 17. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, én kiskoromban mindig abban reménykedtem, hogy majd ha nagyobb leszek nem fogok megkomolyodni és mindig fogok számítógépes játékokkal játszani meg vevő leszek hülyeségekre. Sikerült is bár ez szerintem nem furcsa, 19 éves vagyok és ma már ez nem ritka csak 10-12 évesen féltem, hogy majd túlságosan megkomolyodok. Viszont amikor kell komoly maradok, amennyire a helyzet csak megkívánhatja. És te is írtad, hogy amikor kell ez sikerül neked.

Azon akarsz változtatni, hogy szerencsétlennek látsd magad?

Kicsit zavaros, attól, hogy szemüveges vagy, nem volt még barátod és hogy van nálad szebb lány is még tekinthetnél magadra felnőttként és lehetsz sokkal felnőttesebb az osztálytársaidnál.

Az önmarcangolás miatt érzed magad még tininek, hogy ezek a problémáid?

2011. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

majd idővel bölcsebbé válsz ezt nem lehet siettetni és akkor majd rájössz hogy nem érdemes minden apróságon bosszankodni



a szemüveges csajok meg szexik

2011. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

am jah .szemüveges csajok nagyon szépek tudnak lenni :)

én egyedül a fogszabival nem vagyok kibékülve.nekem is kéne ,nembirom rávenni magam :S 17f

2011. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szépség közel sem minden. Az én taktikám ilyenkor az, hogy jobban megnézem az irigyelt személy életét. Akiről elsőre csak azt látni, hogy gyönyörű, hogy álompasija van, hogy mennyi mindent megkap etc...

Mindig rájövök, hogy közben valami nagyon hibázik nála és valójában fele annyira sem boldog, mint én vagyok és nem cserélnék vele.

Te is nézz a dolgok mögé. Azzal foglalkozz, ami neked fontos!

2011. aug. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem minden esetben jön be. Ugyanis vannak olyan csajok/pasik, akiknek szinte ténylegesen tökéletes az életük. És csak önámítás, hogy azt mondod magadnak, hogy én boldogabb vagyok, mint ő, mert neki nincs meg ilyenje, meg olyanja, ami nekem. Ha igazán boldogabb lennél nála, akkor nem is foglalkoznál azzal, hogy ő kivel van, és hogy hogy éli az életét. Meg kell tanulnod elfogadni magad. Vagy így vagy úgy. Egy időben nagyon meghíztam. Aztán sikerült lefogynom. Nagyon büszke voltam magamra. Csakhogy, amikor kimegyek az utcára, és meglátok egy szebb lányt, akkor megtörök. Ilyenkor meg kell erősödni lélekben/gondolatban. Hogy hogyan, erre még én sem jöttem rá, de azon vagyok... :D

20/L

2011. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Szóval a bajom nem az érettséggel van, hanem, hogy csúnyának látom magam, szerencsétlennek..stb.
2011. aug. 18. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!