Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok ilyen szemetlada?

Miert vagyok ilyen szemetlada?

Figyelt kérdés

Elmondom roviden a dolgokat: Gyulolom a mai fiatalsagot, mert az rogeszmem, hogy szinte mindenki, aki nepszeru es van onbizalma, kepmutato. En egy kis alulfejlett gyerek vagyok, mindig mindenhol kirohogtek a mereteimmel, altalanosban meg eleg durva dolgokon mentem keresztul. Emiatt valahogy utalok mindenkit, aki "laza". Utálom az egesz kamaszeletet, ami ma megy: a bulizast, a "csajozast"-"pasizast", hogy minden kis hulye mar "kapcsolatokrol" beszel, hogy mindegyiknek „sexy bitch” meg hasonlo nickneveik vannak, hogy mindenki annyira rohadtul tudataban van, hogy mennyire jol nez ki, hogy mindenki egoista. De a legjobban azt utalom, amikor valakinek a fejebe szall, hogy van baratja/baratnoje es mindenfele erzelmes f*sszagokat kezd el kiirni a kozossegi oldalakra a szeretetrol meg a baratiassagrol, a valo eletben meg egy rossz k*rva nemelyik. Ez mi, ha nem kepmutatas?


En csak a "helyes" utat akarom követni. Tudniillik azt, amihez nem kell leanyázni a tanart, hogy jo fejnek tunjél, vagy nem kell inni meg orultségeket csinalni. En ezzel az ivosdival meg onkelletessel nem birok azonosulni. En meg mindig erzem a kisgyereket magamban, meg mindig nem erzem felnottnek magam.


Rendszeresen megtetszenek nagyon szep lanyok, es rendszeresen elofordul, hogy az ismeretsegi korombol „nyulja le” valaki mas. S ez duhit, de nagyon. Nem birok ezzel mit kezdeni. Nem vagyok "versenykepes" (ertsd: nem vagyok vonzo. Tul kicsi es sovany vagyok, az eszemmel meg nem birok nagyon csajozni). Es mindig mas kapja meg azt a lanyt, akit en szeretnek. En meg senkinek nem jovok be. Es a lanynak meg goze nincs, hogy szeretem. Es gyulolom, hogy a kozepsuliban, ahol mindenki kibeszel mindenkit, fogadok, hogy a vak is latja rajtam, hogy egy kis okoska vagyok, akinek meg sosem volt csaja. Nevetsegesnek tunok, meg a magam szemeben is. Fogalmam sincs a divatrol, a lazulasrol, a partizasrol meg semmi ilyen menő sz*rsagrol. Nincs a veremben. Kimaradt. Es ezt mindenki tudja rolam, es vilagosan latszik rajtam. Minden sportban tok bena vagyok es allandoan kirohogtetem magam. Es ez nagyon megalazo.


Van egy lany, aki mindig is tetszett nekem. Meg amikor talalkoztunk, en lattam meg es beszeltem vele eloszor, de termeszetesen egy kedves osztalytarsam vitte el. Aztan abban a szerencses helyzetben voltam, hogy allandoan nezhettem, hogy hogyan nyaljak-faljak egymast, meg hogyan hulyulnek.

Most meg rosszabb a helyzet. A csajt azota megutsltam, mert teljesen megvaltozott: egy kis kepmutato lett, aki mindenkinek teszi a fejet. Azt hiszi magarol, hogy valami artatlan tunderke, teljesen ugy viselkedik, meg irja ki allandoan a facebookra a hulye idezeteket a szeretetrol meg arrol, hogy harcolni kell a szerelmunkert. Hat o aztan biztos k*rvara tudja, hogy milyen harcolni valakiert! O, aki mindenkit megkap, akit csak akar, mert barkit el tud bajolni. Nem en vagyok az egyetlen, akit depresszioba vitt. De azert teszi a fejet mindenkinek.


A lenyeg az, hogy megelegeltem ezt az egeszet. Nagyon. Elegem lett abbol, hogy irja ki a kepmutato idezeteit facebookra meg az eskuvoi terveit a nyalas baratjaval, es persze a teljes rjongoi tabora "lajkol" minden baromsagot, amit kiir. Felvettem egy kamu MSN-cimen, es elmondtam neki ezt-azt. Persze beragott, de nem tudja, hogy en voltam.

Az erdekes az, hogy semmi lelkiismeret-furdalast nem erzek. Tudom, hogy rohadek vagyok, de legszivesebben jol megvernem a kerdeses csajt.

Attol felek, hogy ez az indulat elobb-utobb valami orultsegre fog vinni. Nem birom, hogy allandoan latnom kell ezt, meg azt, hogy mindenkinek milyen fasza az elet. Ugy erzem, hogy az elet kib*szott velem, es nagyon szeretnem ezt visszaadni annak, aki szerintem megerdemli.

Igazsagot akarok, hogy a fiuk normalisak legyenek, a lanyok meg olyanok, mint a regi idokben: aranyosak, szelidek, akiknek erdemes udvarolni, nem pedig ilyen mocskosszajuak meg kis p*csak. Fuj.


2010. szept. 8. 14:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Szép kis társadalomkritika. De tudd meg, hogy nem csak neked mennek szarul az ilyen dolgok...
2010. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem gond akkor nem olvasom végig. De ha tudod, hogy f@sz vagy akkor változtass.
2010. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%

Az élet kúrvára igazságtalan.


Van akinek annyi pénze van, hogy nem tudja mire költeni, ezzel szemben van sok hajléktalan és akiknek enni sincs pénz.

Van, akinek annyi nője van, amennyit akar. Minden nőt megkapnak, ezzel szemben sokan vannak, akiket leszarnak a csajok, lenézik őket.

Van, akinek kb. csak megszületni volt nehéz ezzel szemben vannak, akiknek szopás az élet.

Számtalan példát lehetne ezekre mondani...

Akár az ismerőseim közül.


Nézd meg a Titok című filmet. Járj el konditerembe. Eddz keményen. Építs erősebb fizikumot. Öltözz divatosabban.

Ezzel mindenképp előrébb leszel!


"irja ki allandoan a facebookra a hulye idezeteket a szeretetrol meg arrol, hogy harcolni kell a szerelmunkert. Hat o aztan biztos k*rvara tudja, hogy milyen harcolni valakiert!"

Jogos.

2010. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
53%
Legyél türelmes. Nem tudom, hány éves vagy, de biztos fogsz még nőni. Lehet, hogy magasabb is leszel a társaidnál. Egyél többet, és járj el gyúrni, esetleg otthon is lehet egy pár súlyzóval. Tudom ez most nem vígasztal, de néhány év, és röhögni fogsz ezen az egészen.
2010. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:

énis ebben a helyzetben voltam, azaz hasonlóban, de attól mert ekkora a magasságunk és igy nézünk ki ,semmivel se vagyunk rosszabbak, mint a többi. egyszer úgyis megtalálod, azt a lányt, aki pont úgy szeret ahogy vagy, mert hidd el, létezik ilyen,csak a csajok is szeretik magukat kínozni, és várni a szőke hercegre fehér lovon, és közben nem is néznek körbe ,hogy mennyi olyan pasi van, aki mindent megtenne érte, persze van ennek másik oldala is, aki előítélet alapján eldönti, hogy te milyen leszel, de tudod ezeket az emberek egész életükben sose lesznek olyan boldogok, mint te leszel, amikor megtalálod a párod... és még annyit hozzátennék, hogy szard le a másik véleményét, és azt hogy ő mit gondol rólad, és ne is érdekeljen más, csak a saját életed, hogy te élvezd a legjobban, mert 1x élsz, kezedben a kulcs =D ;)


18F

2010. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Nehany evvel ezelott is pont ezt gondoltam. Semmi nem valtozott. Es ha igen, ugyan mit nyerek vele? Max. annyit, hogy vert izzadva 25 eves koromra osszeszedek valami csajt, aki esetleg hajlando valamire. Az meg nem valtoztat a tenyen, hogy elb*sztam a gyerekkoromat, amit masok fenekig kielveztek.


Annak, aki meg nem olvasta vegig, uzenem, hogy kivul tagasabb. Ha nem veszi a faradsagot, hogy vegigolvassa es eszerint valaszoljon, akkor kimeljen meg a hulye hozzaszolasaitol.

2010. szept. 8. 14:59
 7/36 anonim ***** válasza:

www.casanovavideók.hu


itt talán segitséget találsz de meg kell változnod hozzá!

2010. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
100%

Hát figyelj az élet szar de tűrni kell !!!

Én is 172 cm /55 kiló vagyok eléggé alacsonynak számítok bár szerintem annyira nem vészes !!

Én is kaptam már eleget az életből,eléggé paarszt vagyok csúnyán beszélek Ám a mai fiatalokat csak egy büdös putris divatmajom társaságnak tartom!!!

Az a menő ha cigiznek meg isznak!!!

Na most 16 vagyok én, szoktam inni de nem úgy mint a többi idióta h vedelni meg nagy cuccosok hanem csak sörözgetni részeg nem vagyok alkoholista sem ,a piát eléggé jól bírom mivelhogy majdnem minden nap megiszok egy sört magyányossan és nem úgy hogy kemény legyek vele meg társaság előtt menő!!!

Én is utálom az ilyen csajos kiírásokat sőt egyenesen rühhellem a dolgot amikor kirrja h <3 Pityuka herótom van tőle kit érdekel!!!!

Az életemen sokat gondolkozok magányosan egy sör mellet (nem nem vagy alkesz) és nagyon sokszor arra a következtetésre jutok én is hogy az életem nagyon sz*r, barátnőm nekem sincs bár helyes srác vagyok/annak hiszem magam :D na mind1 lényeg a lényeg hogy előbb utóbb mindenki megtalálja amit keres !!!

Van nekem egy osztálytársam aki mindenkiben meglátja a hibát egyszerűen csak magában nem!!!

Jön velünk szemben egy lány (szerintem nem is vészes) ez meg itt naygba hangosa elordítja magát h fújj de csúnya!!!!

Hát nem paraszt az ilyen???!!

ÉS furamód a csajokkal nagyon jól eltud beszélgetni/csajozni Hát nem igazsságtalan az élet!!!

Szeretnék már én is egy barátnőt remélem lesz is előbb-utóbb bár most van egy lány akivel ugyhiszem lehet még valami !!Remélem az élettől kapok valami jót is a sörön és a rock N Roll-on kívül is:D

Egyébként néha sőt rednszeresen én is agyon tudnék verni vmit nagyon aggresszív vagyok ám szerencsére a barátaimmal nem (bár azt a gyereket nem bírom aki nagy paraszt) így eltudok járni nagyok sok helyre az életet is rózsásan tudom látni még ha gyakorta ködfelhők szállnak rá !!ÉS IGEN nekem se tetszik a mai fiatalság elsősorban a legyünk minél menőbbek / cigizzünk sokat hozzállása bezzeg otthon vígan elél ciginélkül de kocsmába neki rá kell gyújtania!!!

Bocs hogy ilyen hosszú lett!!

NE csüggedj eljön madj az az idő amikor a te és én féle ugymond normális/határokat húzó/ ésszerű emberek a jóban fürdenek majd míg ezek a pózer divatgyerekek a porban fetrengenek majd!!!

JOBB VILÁGOT!!!

16/f

2010. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
53%
ne légy pesszimista, előtted az élet, és ennyire nem élvezed a gyerekkorod?:D változtass! hidd el! hogy az a csaj akinek bejösz, azért nem kell vért izzadni, és nem feltétlenül gimnáziumban kell megtalálni!
2010. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
19%

jézusom... na ilyenekből lesznek a pszichopaták mint te. Senki nem tehet arról, hogy elbas*tad az életed, vágod? Tegyél ellene! nem az élet baszott ki veled, olyan egyszerű mindig "másra" fogni, erről csak is te tehetsz.

Rohadtul úgy írsz a bulizósokról, mintha tudnád, milyen egy buli. Lehet normálisan is bulizni, pia nélkül. Meg mi az, hogy te igazságot akarsz, ezen felröhögtem, mégis milyen igazságot?:D a nők ilyenek ba*zki, azt fogják választani akiken látszik h megtudja védeni, meg hasonlók. állj neki gyúrni, szedd össze magad, ne legyél negatív, és éljél normális életet, mert így a büdös életben nem fogsz találni senkit! ezvan. naszioka

2010. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!