Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kire mondják, hogy koravén?...

Kire mondják, hogy koravén? És miért mondják valakire ezt?

Figyelt kérdés
egy 16 éves lányra például miért mondhatják, hogy koravén?
2011. okt. 27. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor mondják, ha mondjuk kinézete alapján inkább a 30- hoz, áll közelebb, mint a 15-höz. Pl úgy sminkeli magát, hogy nem tűnik fiatalnak, vagy úgy öltözködik.

Belsőleg is mondhatják akkor, ha más dolgok érdeklik, mint a hasonló korúakat.

De van olyan ember is, akinek nem kell magával semmi kirívót csinálni, akkor is ránézésre, adottságból öregebbnek tűnik mint ami.

2011. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
A lány érettebb,komolyabb gondolkodású,mint a korabeli lányok. Inkább úgy gondolkodik,viselkedik,mint aki már 20 éves.
2011. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Második válaszolóval nem értek egyet,a koravén jelzőt külső megítélések alapján szokták használni.
2011. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Walk With Me ***** válasza:

Rám is mondják. Ilyenek az arcvonásaim. 16 évesen már lemagáztak néhol... most 20 vagyok, de azt mondják jóval idősebbnek nézek ki. Félre ne értsétek, nem vagyok ráncos, meg nem iszom, hogy olyan viharverte arcom legyen, de egyszerűen nem vagyok kölyökképű.

20/F

2011. okt. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

mi ez a sok hülyeség?

persze bármire lehet mondani de koravén az aki megkeseredett fiatalon is. semmi köze az érettséghez meg a kinézethez.

2011. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 32 vagyok és mindenki 25-nek néz. Akkor én későfiatal vagyok?
2017. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!