Pálya választás?

Figyelt kérdés
Pálya választás előtt állok és fogalmam sincs, hogy mit jelöljek meg túrisztika után. Már ide adták a lapot, amit ki kell tölteni hónap végéig, de fogalmam sincs mi a jó döntes. Lány vagyok, de szinte semmi nem érdekel a nyelvtanuláson és az utazáson kívül. Az átlagom négyes, nem mondanám magam rossz tanulónak, de kitűnőnek sem.Matekból vannak erősebb gyengeségeim. Talán még az informatika érdekel, de ahoz hármas matek átlag nem hiszem, hogy elég. Neten is kudtakodtam, de kivancsi vagyok az emberek véleményére. Bárki volt már ilyen helyzetben? Tanácstalan vagyok, nem tudom mit tudnék tenni, és fogy az idő. Ha van valakinek értelmes válasza akkor azt megköszönném.;)

2022. jan. 10. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tisztázzuk.... középiskolai továbbtanulásról van szó, vagy egyetemiről?
2022. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Középiskolai!
2022. jan. 10. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nyelvtanulás? Ezzel a helyesírással abban sem lehetsz túl jó.

De ha nem tudod, mi érdekel, menj gimnáziumba. Akkor még van 4 éves gondolkodni rajta.

2022. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*éved
2022. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A gimnázium szerintem is jó lehet. Szokott lenni nyelvi osztály (általában angol vagy német), nálunk ott pl még az informatika is emelt óraszámban volt.
2022. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtagozatos gimi.
2022. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Küldhetsz felháborodott priviket, kicsi lány, de attól még tény, hogy már a kérdést sem sikerült helyesen leírnod. A kifejtésében konkrétan hemzsegnek a hibák.

Mindegy, te dolgod, de az arcodból visszább lehetne venni kicsit.

2022. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7: ezt sosem értem itt a GYK-n..... Kiír valaki anoním módon egy kérdést, majd annyi vér nincs a pucájában, hogy nyilvánosan reagáljon, ha valami nem tetszik neki...

Én is naponta kapok trágár priviket, abszolút jelentéktelen dolgok miatt... Jelentsd a modiknak, küldj screenshotot.

2022. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!