Pálya választás?

Figyelt kérdés
Még csak 13 vagyok ,lehet nevetséges, de én már most tudni szeretném, hogy mi is leszek majd...tudjátok, ha felnőtt leszek. Szóval már az anyám is kérdezgetett többször is, hogy mi szeretnék lenni, és én azt válaszoltam még ráérek kitalálni, pedig már én is szeretném tudni. Szerintetek? Szeretek rajzolni nagyon, eléggé jó is vagyok benne már több versenyt is nyertem, szeretek írni, és írogatok is kisebb regényeket,ebben is elég jó vagyok, vagyis hát gyorsan fejlődök, mivel negyedikben még mondatot sem tudtam alkotni(értelmeset), és most már sokan dicsértek, hogy az íráshoz is van tehetségem, szóval én így a művészetek terén vagyok jó, ja és nagyon szeretek agyaggal dolgozni, mert jó a kézügyességem is. Szerintetek? Milyen szakmák illenének hozzám?

2014. máj. 22. 20:11
 1/5 anonim válasza:
ügyvéd
2014. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha szépen rajzolsz és mennek a reál tárgyak, akkor az építész szakot ajánlom.

Ha az írás felé mennél, akkor magyar szak, vagy kommunikáció és médiatudomány.

Művészeti szakokról nem sokat tudok, a leírásod alapján hirtelen ezek jutottak eszembe.

2014. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket, bár az ügyvédet inkább mellőzném, mert nem az én reszortom. Ment a lájk. Egyébként, mit szóltok az illusztrátorhoz, vagy az újságíróhoz. ERgyébként második válaszoló, már mondták, hogy lehetnék építész :D
2014. máj. 23. 13:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Még valaki, valami?
2014. máj. 23. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
MBTI teszt kitöltése, a felvi.hu oldalon is van pályaválasztási teszt. Pályaválasztási tanácsadóba is elmehetsz.
2014. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!