Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a Hajnalka nevű...

Mit gondoltok a Hajnalka nevű lányokról? Milyen a személyiségük?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a név határozza meg egy ember személyiségét, de nektek milyen típusú lány jut eszetekbe, ha ezt a nevet halljátok?
2010. szept. 9. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szeret kúszni, gyorsan eléri a 3 méteres magasságot. Szereti a napos és szélvédett helyeket. 1629-ben látta meg Európát. A lassú fejlődés ellenében gyors növekedés jellemzi. A lakásban és a szabadban egyformán szép. Szaporítása érthetetlen módon általában kora tavasszal történik.
2010. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem volt elég érthető a kérdés? A lánynévre gondoltam és nem a növényre. Máskor olvad el figyelmesebben a kérdést vagy inkább ne írj semmit!
2010. szept. 9. 00:45
 3/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. nem értetted az előző válaszoló iróniáját. egyébként én asszem csak egy hajnalkát ismerek, de őt se nagyon, szal nem tudok segíteni:( viszont a te véleményed érdekelne, mesélj:D
2010. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így már értem, azt hiszem. Szeretnék valamivel normálisabb válaszokat is kapni.
2010. szept. 9. 00:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy Hajnalka nevű lányt.Alacsony,vékony,sötét hajú.

-kedves

-vidám

-butácska

- eléggé nagy szájú ha sokat iszik

- nagyon türelmes

- eléggé unalmas a maga módján,mert nincs semmi téma ami érdekelné

De ettől függetlenül kedvelem nagyon,mert jó szívű,és a butasága miatt is szeretni való

2010. szept. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3.nak a választ. Ilyen tipusú jellemzésekre vagyok kiváncsi.
2010. szept. 9. 01:06
 7/10 anonim ***** válasza:
most mit izélsz már?!?!?! én mondtam, hogy te is mondd el a véleményedet.. ha ez nem normális válasz, akkor nem tom minek írsz ide egy nyilvános oldalra.. pföö
2010. szept. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is egyet ismerek. Neki vagy 140 az iq-ja, nagyon okos, emellett kedves és csinos is. Csupa szép és jó :)
2010. szept. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En is ismerek egyet, a magassaga 1,5m, az iq-ja kb ugyanennyi (1 es 1/2), vilagos haju, hatalomvagyo, amolyan "parasztbol lesz a legrosszabb ur"-fazon. Helyesirasrol fogalma sincs, nala mindegy, hogy "mellet" ir vagy "mellett" szot, meg vissza is kerdez, hogy most mi bajom, amikor szolok emiatt (vagy mas, sulyos helyesirasi hiba miatt). Tipikusan az a fajta tanito, akit annakidejen sehova mashova nem voltak hajlandoak felvenni, ezert elment a tanitokepzobe :(

A masik nev, amihez nagyon rossz erzeseim fuznek, az az Eniko nev, kettot is ismerek, mindketto hisztis plazacica.

2010. szept. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beképzelt.
2010. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!