Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány alapjában véve félénk, visszahúzódó, de ha úgy adódik a helyzet, akkor kinyitja a száját, és megvédi magát, úgy hogy ezt ki sem néznék belőle?

Figyelt kérdés
Ez a félénkség valamilyen álca? Vagy tényleg lehet ilyen valaki,hogy ha kell akkor nagy szája lesz,és mindig megvédi magát?
2011. okt. 13. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszenek az ilyen csajok.Nem hiszem hogy álca lenne,sok olyan ember van aki alapjában véve csendes,félénk,de ha meg kell védenie magát akkor kinyitja a száját.Senki sem szereti ha b@szogatják,ez természetes!
2011. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÉS arról mit gondolsz,hogy az illető magában tartja a dolgokat,igen megvédi magát,kiáll az igazáért,de ha az illető később ráteszi valamivel a pontot az i-re,akkor még jobban kiosztja?
2011. okt. 13. 13:48
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor apait,anyait belead..
2011. okt. 13. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is ilyen voltam.De rájöttem felesleges a másikkal vitatkozni,ki ő hogy adjak a véleményére?Fontos nekem az az ember?Segített nekem az életben bármiben is?Ha NEM a válasz akkor ráhagyok mindent,aztán annak hord le aminek akar,meg azt gondol amit akar.Az jó ha az ember kiáll magáért,de szerintem az a legidegesítőbb a másik számára ha le sem sz@rjuk amit mond,nem válaszolunk arra amit mond,vagy amit beszólt!Otthagyjuk szó nélkül,vagy elrendezzük egy aha válasszal.Mindíg az a gyengébb aki ad a másik véleményére!Én tudom milyen vagyok,az összes hibámmal együtt,úgyhogy bárki mondhat rám bármit,lesz@rom!És ez borzasztóan zavarja a másikat.:-)
2011. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak nem rólad van szó akkor az a véleményem: nem biztos hogy azt látod ami van. Attól hogy valaki visszahúzódó és csendes, még nem biztos, hogy félénk is, csak pl szeret így lenni, magában, fárasztja a sok ember, beéri kevés baráttal, figyelni szeret stb, de közben nem félénk, ezért lepődnek meg amikor megévdi magát mert félreértik.
2011. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én visszahúzódó vagyok, utálom az embereket, de próbálok tisztelettudó lenni, amíg a türelmem engedi.

tehát meg tudom érteni.

és szerintem is magadról beszélsz

2011. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám.


Alapjáraton visszahúzódó vagyok (szürke egér fázis) de ha valami vagy valaki kiprovokálja belőlem akkor megvédem a magam igazát (kerüljön bármibe). Ilyen a mentalitásom/személyiségem alapból. Introvertáltságnak hívják :)


24/L.

2014. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!