Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még valaki aki kamaszként...

Van még valaki aki kamaszként értelmetlennek érzi az életét?

Figyelt kérdés

Spanyolországban nyaraltunk, de voltunk Svédországban is és ott egyszerűen fantasztikus minden. Ott éreztem, hogy az élet gördülékeny, van kedve az embernek mozogni, sétálni, nézelődni, vásárolni, ismerkedni, stb. stb.

Különben 15 éves lány vagyok.

Viszont itthon olyan más minden. Sokszor elgondolkodom, hogy miért is eszek ? Miért tévézek ? Milyen értelme van az egésznek ? Itt nincs kedvem sétálni, nincs kedvem mosolyogni az emberekre, vergődök egyik napról a másikra és már egy ideje a háziállatom, a kaja, a filmek és pár régi jóbarát az egyetlen örömforrásom :-)


Valaki hasonló helyzetben ?


2010. szept. 9. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
énis ugyanigy érzek denekem még barátaim sincsenek
2010. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rossz helyre születtél.

Talán azért érzed ott jobban magad, mert ott szinte senki se ismer, mintha egy idegen bolygó lenne amit felfedezel:D Igen , ott olyan mintha csak TE léteznél. Sajnos én külföldön nem voltam még...De mindenképpen kiszeretnék menni majd valamikor..

Nekem is kb ezek a hasonló 'élvezeti cuccok' jelentik az egyetlen örömöt az életemben, csak annyi, hogy már barátaim is lassan elszállingóznak mellőlem..:/

Egyébként ,valami olyasmit olvastam, hogy minden Létnek a Földön megvan az értelme. MIndekinek van valamilyen feladata, amit előbb utóbb, de megfogja tudni. Szóval nem hiába vagyunk itt.;)

Én 18 éves vagyok de még mindig nem jöttem rá mi az életfeladatom, de ami késik az nem múlik :D:D.

2010. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érzést a kamaszok 97 %-a megismeri.
2010. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak egy másik városba mentem el, de már ezt éreztem mait te, és valóban azért mert ott nem ismernek és az úgy sokkal jobb.
2010. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de egy csomószor vagyok így ezzel. Tavaly voltam Tokióban, és legszívesebben örökre ott maradtam volna :D ..
2010. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!