Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha értelmetlennek...

Mit tegyek, ha értelmetlennek érzem az életemet, és meg akarok halni, mert csúnyának tartanak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 23:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A fiúkkkalelég jól kijövök,de egyik sekar velem jáni,mert azt mondták en
2008. dec. 6. 23:37
 2/21 A kérdező kommentje:
hogy nem tetszem nekik.Nem tudom mit tegyek, teljesen ki vagyok készülve emiatt,hogy ilyennek születtem.
2008. dec. 6. 23:37
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
hány éves vagy?
2008. dec. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Gondolj arra, hogy az, hogy kit nevezünk szépnek, szubjektív. Lehet, hogy bizonyos embereknek nem tetszünk, de biztos, hogy vannak olyanok is, akik épp minket tartanak szépnek, vonzónak. Sőt gyakran látom azt, hogy valaki, akit én szépnek tartok, olyannal jár, aki szerintem nem olyan szép. Ez azért lehetséges, mert az, hogy valaki milyen egy másik ember szemében, csak kis részben függ attól, hogy hogyan néz ki. Ha mondjuk valaki szerelmes lesz egy másik emberbe, akkor az nem feltétlenül azért van, mert a másik ránézésre olyan szép, hanem lehet, hogy a személyisége, jelleme, vagy például a hangja tetszik meg neki. És éppen azért érdemes élni, hogy találkozhass majd azokkal, akiknek a szemében igenis szép vagy, és szívesen töltik veled az idejüket.
2008. dec. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Minden embernek megvan a maga szépsége.

Egyszer majd te is tetszeni fogsz valakinek.

A legfontosabb az,hogy bízz magadban!

Nincs csúnya ember,csak gonosz, és rosszindulatú.

2008. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

A csúnya lányok is elkelnek, csak ne számíts valami extra menő pasira. Az önbizalomhiányos lányok sokszor jobbak, mint az öntelt libák, szóval. Csak vigyázz, ki ne használjanak :)


Amúgy meg, ha meg akarsz halni, akkor tedd azt. Vagy ne beszélj hülyeségeket :)

2008. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Csúnya nincs,csak ápolatlan! A külsődön próbálj változtatni,ha nem vagy elégedett vele,pl haj,smink,ruha.Nem vagy csúnya!!!!!
2008. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

1. lépés A 24 órás önsajnálat helyett keress valami más életcélt.

2. lépés Próbálj meg minden napra keresni egy pozitív dolgot. Gondolkozz el azon, hogy mit csinálnál szivesen, miben lennél sikeres. Ha jól érzed magad a bőrödben ezt mások felé is kisugárzod ( az ellenkezőjét is ! )

3. lépés Mozdulj ki otthonról. Sportolj. A sport jó lehetőség a kellemes időtöltésre, és eltereli a figyelmed a problémádról. Mellesleg egészséges.

4. lépés Próbáld meg külső szemlélőként objektíven kielemezni a problémás pontokat. Mitől lennék csúnya ? Tehetek ellene valamit ? Kell-e tennem ellene valamit ?

2008. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem..

1.Ha változtatni akarsz magadon,menj el egy fodrászhoz ő megcsinálja a Neked legjobban álló hajat,illetve 4-5melírcsík csodákra képes!:)

2.Vegyél egy turiban/vagy angol használtruha boltban (ahogy az anyagiak engedik)valami jó szettet(cipő,nadrág,kabát)ami jól áll Neked..

3.Egy kis smink...Nem alapozó meg púder amitől 5éven belül nagymamás mélyráncaid lesznek,(mondjuk télen a folyékony alapozók védik a széltől az arcot,és ha jó minőségűt veszel,akkor használhatod is,mert a "neves" alapozók,nem tömítik el a pórusokat..) mondjuk egy kis szájfény/ajakbalzsam,esetleg szempillaspirál illetve szemhéjfesték...

Ezenkívűl sok trükkel javíthatsz a hangulatodon..Pl.:Reggel futás,közben a kedvenc zenédet hallgatod(még egészséges is!:) )vagy reggel fürdés valami jó illatú hab/tus fürdővel,esetleg olajok,fürdősók stb...

Vagy magadra fújsz valami kellemes illatú parfümöt..Hidd el a hangulatod jobb lesz!

NE FELEJTSD!A belső nagyban kihat a külsőre...Ha van egy nő,aki "pasi ideál" viszont alig beszél,nem ad magára,képes kimenni az utcára nem meg fésült hajjal,mondván Ő megteheti,a pasik nagyívben elkerülik.

Viszont egy csúnyácskább nő/lány(csúnya ember nincs,mint ahogy lehetetlen sincs,csak tehetetlen!)ad magára,van humora,tud "dobni" egy kedves mosolyt/csábos pillantást,a pasik imádni fogják!Esetleg elmehetsz masszőrhöz..Én istenien érzem magam utána,vagy egy NAGY kozmetikai kezelésre.Szintén egészen máshogy érzed majd magad...

Azt se felejtsd el,hogy 20év múlva egyik(számodra most A TÖKÉLETESNEK nevezett nők/lányok)sem lesz nagybetűs TÖKÉLETES..Megjelennek a ráncok,megsárgulnak a fogak,az alakuk kicsit tökéletlenebb lesz stb...Viszont,a belső értékek nem vesznek el...A szépség múlandó,de a szeretet állandó..Most a szeretet szó helyére bármilyen szót beilleszthetsz;)

Ha esetleg Székesfehérvári vagy véletlen,vagy a közelben laksz,illetve "nem túl koros tini"szívesen bemutatlak pár szingli fiúismerősömnek!:) ;)

Sőőt ha véletlenül a közelben laksz,akár elmehetünk együtt vásárolni,fodrászhoz stbstb...

Megkérdezhetem a korod?:)És hogy merre laksz?

És hagyd abba a butaságos,hogy meg akarsz halni.Hát Neked kéne egy olyan pasi aki "meg akar halni"?És egy olyan aki televan önbizalommal és jó a kisugárzása?Hm???

2008. dec. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok.

butaságod* akart lenni.

DE ne felejtsd el,hogy ameddig van 2 kezed,2lábad,20ujjad,2szemed amivel látsz,2füled amivel hallasz...Magyarul EGÉSZSÉGES vagy,addig MINDENED megvan!

Ez a legfontosabb.A többi csak jóval utána következik.És mit szóljon egy mind2 szemére vak ember?Vagy egy tolókocsis.....Szóval örülj,hogy a legfontosabb megvan!

2008. dec. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!