Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kell mindig függnöm...

Miért kell mindig függnöm valamitől, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
Ha nem találok semmi függni valót, akkor nem találom a helyem.
2010. szept. 9. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok,és nem tudom miért van.De konkrétan mihez függsz?Egy emberhez,sztárhoz,zenéhez,szokáshoz...stb?
2010. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ehhez az oldalhoz (is) .
2010. szept. 10. 00:20
 3/3 anonim válasza:

Ez szerintem nem jelenthet feltétlenül függőséget. Amikor itthon vagyok és unatkozom nedgyed óránkét lépek ide be. Nem tudom az internetet otthagyni, egyfolytában keresek valamit. Ugyanígy vagyok a filmekkel. Ha megnézek egy nap két szuper filmet, következő nap is szükségem van arra, hogy filmezzek. Viszont, amikor elfoglalt hétköznapjaimat élem , szünet nélkül, akkor nem gondolok ilyensmire és csak ritkán jut eszembe ez az oldal, ill. az hogy egy jó filmet megnézzek, ami által kizökkenhetek a hétköznapoktól. Én úgy gondolom, hogy ezek a dolgok körülményektől függőek, és csak akkor vagy "rászorulva" ha éppen lehetőséged van rá.

Úgy gondolom, ha egy hónapig elszakítanának ettől az oldaltól, "kigyógyulnál" belőle...


Hm, jó sokat írtam, remélem érthető, hogy mit akartam kifejteni. Szerintem ne aggódj amiatt, hogy csak a függőség által lehetsz boldog. Minden ember függő valamilyen szinten. És ez így van rendjén. Nem kell feltétlenől ezt a szót használni, hogy "függő". Mindenkit másfajta dolgok tesznek boldoggá, s természetes, hogy azokhoz ragaszkodik.

2010. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!