Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha elakartok szakadni valamitő...

Ha elakartok szakadni valamitől, azt hogyan teszitek?

Figyelt kérdés
....legerősebb kínokról,főként az aki már átélt hasonlót.
2010. márc. 21. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
xanaxot veszekbe..
2010. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már nagyon régen nem ragaszkodom semmihez.Vagyis tárgyakhoz semmiképpen.Nem szabad gyűjtögetni semmit mert ha nagyon gyorsan odébb kell állnod egy helyről akkor ne szakadjon meg a szíved hogy nem viheted őket magaddal.ÉN emberekhez ragaszkodom.A családomhoz,a barátaimhoz és ha éppen van akkor a páromhoz.
2010. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem volt olyan szerelmi vallomásom, hogy összeroppantam miatta, de a válasz, sokkal egyszerűbb, mint tépni magad, és sajnos csak később jöttem rá: mereven elfordulni, nem gondolni a fájó dolgokra, és olyasmit csinálni, amivel le tudod kötni magad. a lényeg, hogy ne gondolj rá. az elején még nagyon nehéz lesz, és fájni fog, de az idő mindent megold, addig is próbálj a szép dolgokra koncentrálni, még ha nehéz is ilyenkor észrevenni őket.
2010. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ja bocsi, nem szerelmi vallomás, hanem csalódás volt
2010. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem emberektől kellett elszakadnom, akiket az életnél is jobban szerettem! Cigi, pia, drog, szex ennyi volt a palettán amikor velük voltam, mindenbe belehúztak! 14 évesen! ÉS eldöntöttem, hogy ennek véget kell vetni, hirtelen, gyorsan megszakítottam mindenféle kapcsolatot velük! Még el sem köszöntem, semmit nem mondtam, csak eltűntem! Rohadtul fájdalmas volt, totál padlóra kerültem... De nem lett belőlem várandós, drog és alkoholfüggő 16 éves tinilány!

A lényeg azon van, hogy hirtelen, gyorsan gondolkodás nélkül kell megt5enni az elszakadást! Mert ha neki állsz mérlegelni és gondolkodni, tuti találni fogsz minimum 1 indokot, hogy hagyd az életed ugyan abban a mederben továbbfolyni! Ami nem túl célszerű...

2010. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23:31es a szívemből beszéltél és nagyon megérintett:( Pont egy ilyen csalódás után vagyok,2 hónapja hagyott el a szerelmem és úgy érzem nekem rendelte az ég,de már nem az enyém:( Nagyon depressziós lettem,nem tudok nyitni az emberek felé,nincs kedvem semmihez.De rájöttem hogy el kell foglalnom magamat,másra kell koncentrálnom mert nem lehet mindig szomorkodni a múlton mert elemészt:( Új tevékenységeket,hobbikat kell találni,új embereket kell megismerni és ez segíteni fog továbblépni.Nem kell elfelejteni,mert azt úgysem lehet,de legalább meg kell próbálni együtt élni a dologgal:(
2010. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elég dúrva fájdalmas szavak...:(
2010. márc. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!