Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretem a személyiségemet...

Nem szeretem a személyiségemet és teljesen meg akarom változtatni, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ez most lehet hülyén fog hangzani de van egy tipikus személyiség amit imádok és egy soriból egy lánynak pontosan ilyen a személyisége, gondoltam innen eltanulhatnám, de akármennyire próbálkozok, nem megy, nem bírok más lenni, úgy érzem jól magam ha önmagam vagyok, és ha megy is egy ideig, megjátszom magam, egy idő után mindig élőjön az igazi énem.. de mégis nagyon szeretnék olyan személyiséget, mert annyira menő :))
2022. febr. 4. 04:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus tud segíteni abban, hogy elfogadd magad és változtass azon, amin lehet. Sok mindenen lehet, még ha sokáig is tart. De ez éveket, évtizedeket jelent, nem heteket.
2022. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én durván nekiálltam inni és láss csodát, megváltortam

igaz a májam is nem csak a személyiségem :D

2022. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
El kell hogy keserítselek, nem lehetséges. Vagy legalább is egy olyan álarc mögött fogsz mindig görcsösen mosolyogni, ami nem te vagy. Szerintem ez kicsit sem menő. Inkább az a menő, ha valaki az egyedi személyiségével bűvöli el az embereket. Sok tini szeretne sztárokra hasonlítani, csakhogy az pont azért nem fog működni, mert egy olyan személyiséget próbál magára ölteni, ami nem ő maga. Inkább saját magát kéne jobban megismernie. És mi lesz pl. 10 év múlva, amikor annak a lánynak a személyisége már nem lesz "menő"? Marad egy kiégett nő, aki utálja a munkáját, és frusztrálja a családja? Ezen kéne elgondolkodni.
2022. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha akarod ha nem meg fogsz változni. Gyorsabban, mint gondolod
2022. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megírod priviben hogy milyen az a személyiség és mi benne a menő?
2022. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!