Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket mi motivál a legjobban?

Titeket mi motivál a legjobban?

Figyelt kérdés
Én amikor elhatározom, hogy egészségesen fogok enni/sportolni fogok/jobban fogok tanulni, stb, akkor ez tart pár 1-2 napig, aztán elfogy a motivációm. Ti mivel motiváljátok magatokat?

2022. febr. 9. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
lesz.om tablettával
2022. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dzsoki ***** válasza:
100%
Munkával. Azért dolgozom,hogy ki tudjam fizetni a rezsit,meg a prostikat.
2022. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb célok, amire nagyon vágyom. Vagy egy ember, példakép.
2022. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát pl. Kedvenc színészeim vagy sorozatjaimmal szoktam magam bíztatni.

Mert most pl. Van egy gyógyszer amit szednem kell torokfájásra és nagyon rossz. Ezért mindig szoktam magamnak mondani, hogy "soha többet nem nézhetsz South Parkot ha nem kapod be"


Tudom, bolond vagyok xd

2022. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dzsoki ***** válasza:
4-es! Nem vagy bolond! Önmagadat szugerálod. Nem káros. Sőt,előnyös,mert nem játékból írta fel a gyógyszert az orvos. Akár a kérdező vagy a többiek felé is lehetsz,egyfajta jó példa.
2022. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!