Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális hogy van...

Szerintetek normális hogy van egy lány akinek mindig is féltékeny voltam a kinézetére?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Végül is..

Ha mellette el tudod fogadni önmagad is akkor miért is ne lenne.Vannak akik kifejezetten jól néznek ki,az ember elmondja,hogy de jó lenne ha nekem is kék szemem lett volna.De nem lett,szép a barna is.

2022. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Én viszont ezt sosem értettem...


Sosem értettem azokat, akik megvesznek valakiért mert de jó a melle, vagy az arca vagy épp az alakja.

Nyilván vannak emberek, akik nyernek a genetikai lottón. De hogy ne ez legyen a mérce, írjanak körbe máshogy. Ő azért semmit nem tett. Egy jó génekkel rendelkező lány, akinek szép arca van még akkor is ha reggel úgy kel fel mint a mosott sz.r, az nem az ő érdeme, szimplán szerencséje volt a genetikai lottón. Olyan dolgot irigyelni valakitől amiért a másik igazából semmit nem tett, nekem eléggé visszásnak hat. Szóval elájulunk valakitől mert ő így akkor van és ennyi elég? Szóval nem tudom... Lehet én vagyok rosszul összerakva.


Nekem erről mindig az jut eszembe, hogy mennyire önbizalomhiányos valaki. Mert a féltékenység mindig ebből fakad. Tökmindegy hogy párkapcsolatról, barátságról vagy a te általad leírt helyzetről beszélünk.


De azt tényleg nem értettem sosem, mikor így emberek elájulnak valakitől, hogy "úúúh de jó pasi/csaj" és a sz.rukat is megennék, mert azta' hogy néz ki. Mert ez nem az adott illető érdeme!

2022. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen megértem. Nálam is volt ilyen. Ráadásul mindig mondta, hogy nem tetszik a pasiknak a smink, meg ahogy én kinézek. Őt meg mindenkinek feleségül akarta venni, leszólították az utcán, hogy legyen modell. Elégtétel volt, hogy megcsalta a pasija, összejött a pasi barátjával, de nem lehet gyerek, mert közben 40 elmúlt. Engem meg lesajnált mindig, hogy nincs pasim, aztán lett, gyerek, házasság, boldogság. Ritkán jut eszembe, 20 évesek voltunk, régen volt.
2022. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
59%
Nekem is van ilyen, meg rám is vannak sokan, akik féltékenyek. Én irigyelem az extra vékony lányokat, mert én elég nőies alkat vagyok. Rám meg sokan azért féltékenyek, mert szép az arcom és nagy a mellem. Mindig az kéne, ami nekünk nincs. Ez az élet rendje.
2022. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Na,én sose akartam az a nagyon slim fit ember lenni.Nem is lettem.

Nem vagyok kövér,nem is érzem magam annak.De hogy olyan gebe legyek,sose tudtam mit esznek azon akinek kb kint az összes bordája,és olyan törékeny mint egy iPhone képernyő..:D


Se fenék,se mell,az ilyen nekem nem nő,és nem is csinos.Másnak meg mondjuk lehet én nem vagyok már az,mert én meg valahol a kettő közt vagyok.


Egyedül amire mindig is irígy voltam másokon: magasság.

Én mindössze 162 centi vagyok,nem állnak jól azok a főként nyári lenge darabok amik a magas,hosszabb lábú nőkön jól mutatnak.Pl ilyen a hosszú szoknya/hosszú ruha is.:)

2022. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Az emberek általában féltékeny termsézetek, hol tárgyakra, hol más sikerére, miért ne elhetne valaki a másik kinézetére?
2022. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én is sokszor irigykedek másra, talán túl sokszor is!

De már kezdek megbarátkozni magammal is, hisz mindig lesz valamin amivel nem leszek megelégedve! ☺️


5-ös sajnos a testalkat is genetika, persze lehet tenni érte étkezéssel, mozgással stb. De pl én nem tudok hízni, bíztam benne, hogy a terhesség után marad rajtam egy kis “husi”.

De nem maradt így a 48,5 kg-al próbálok 50-51 lenni, lehet valaki erre irigy, én viszont azokra vagyok akiknek szép a cicijük, van fenekük de közbe lapos a hasuk. 😁

2022. febr. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én soha senkire nem voltam irigy,teljesen elfogadtam magam,sőt.következő életemben is ebbe a testbe akarok születni ezzel a bivaly erős immunrendszerrel,amim van,igaz sokat teszek is érte.Sokan viszont rám irigyek,mert annyit zabálok,amennyit megkívánok,mégse hízom-igaz mellett mindennap legalább50percet tornászom-,és jól bánok a pénzzel,ezáltal sose voltak anyagi gondjaim.
2022. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!