Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem tudok logikusan gondolk...

Ha nem tudok logikusan gondolkodni annak egyenes következménye, hogy szellemi fogyatékos vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet a furcsaságaimon ezer órákat vitatkozni, de az tény, hogy nem tudok logikusan gondolkodni.

Szörnyű félénk vagyok. A félelem elvakít.



2022. febr. 12. 07:46
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Számodra nem logikus vagy más számára? Le tudnád vezetni a gondolatmeneted, esetleg érvelni?
2022. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A válasz a kérdésedre az hogy igen - azonban ennek a kérdésnek a kiírása (a kérdés felmerülése, a kiírás szükségességének felismerése, stb) már épp eléggé logikus cselekvéssor volt ahhoz, hogy egyértelműen kijelenthessük, te tudsz logikusan gondolkodni, ergo nem vagy szellemi fogyatékos.

Persze ettől még lehetsz buta, szétszórt, vagy rendelkezhetsz a manapság oly divatos személyiségzavarok valamelyikével, de szellemi fogyatékos nem vagy.

Sajnálom.

2022. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tűnik úgy elsőre, hogy bármi bajod lenne.
2022. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!