Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mondani akart...

Szerintetek mondani akart valamit nekem?

Figyelt kérdés

Bevezetés:

Az iskolánk elég biztonságos, mindenkinek van terme, de az órák nem egy teremben vannak. Van,aki a cuccait az osztályteremben hagyja, van,aki mindent magával visz.

Na és vége volt az egyik órának, a többség ment ebédelni, letette a cuccait a szekrények tetejére a folyosón vagy ledobta a földre.


Most jön a lényeg:

Mindenki rohan le ebédelni,én maradok a folyosón.

Van egy fiú osztálytársam,aki mindig mindent magával visz,és most azzal az indokkal fordult vissza a többiektől,hogy még le akarja tenni a cuccát a teremben (ahol még óra volt,kicsengő előtt voltunk) vagy valamit onnan el akar hozni (de nyilvánvalóan minden nála volt).

És eközben jön felém,de én már nem akartam vele beszélni,ezért lesütöttem a szemem és úgy csináltam,mintha elgondolkoztam volna.

A fiú jön felém lassítva,körülöttem egy kicsit fel-le járkál, vár,aztán lehajtja a fejét,aztán elmegy 1-2 szót váltani a folyosón továbbhaladókkal,megint visszajön,ácsorog,várakozik.Végül ledobja a táskáját és lelép.


Gyanú: máskor mindig ledobja a cuccát,tudjuk,hogy biztonságos az iskola,mindenki ezt csinálja.

Nem szokott ebből problémát csinálni,és egyedül se érzi annyira jól magát,hogy le akarna válni a tömegtől.


Kérdés: Nektek mi a benyomásotok erről a helyzetről?


Ugye én elég zárkózottan viselkedtem vele szemben,de tegyük fel,hogy ha akar valamit tényleg,akkor összeszedi magát. Viszont,ha nem akar semmit,és azt is tudjuk,hogy ez a cuccletétel nem olyan fontos,akkor mégis minek várakozott...stbstb...


2010. szept. 11. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég elutasító voltál vele mit ne mondjak, kicsit már a bunkóság határát súrolta. Láttad, hogy akar valamit, miért kell így kiszúrni szerencsétlennel?
2010. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos,hogy akart valamit.Csak furcsálltam,hogy miért maradt ott,de nem voltam abban biztos,hogy akar tőlem valamit.
2010. szept. 11. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak valami egyéb dolgot hagyott a teremben nem?
2010. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem ment vissza a terembe...se óra előtt,se óra után...
2010. szept. 11. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!