Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki öngyilkos akart lenni mit...

Aki öngyilkos akart lenni mit csináltak vele? Több lent.

Figyelt kérdés
Mármint ha nem sikerült az öngyilkosság mit csináltak vele, kórház?Meddig volt?Vagy?Részletesen írjátok légyszi!!!!
2011. júl. 14. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért?! Ugy nem akarsz te is az lenni?!??
2011. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elegem van mindenből!Csak kiváncsi vagyok, ha valakinek nem sikerült, utána mi lett vele???
2011. júl. 14. 20:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem éled túl, eltemetnek. Ha túléled, akkor minden attól függ, hogy hogyan csináltad, és milyen fizikális, és mentális állapotban vagy. De pszichológussal mindenképp beszélned kell/ene!!!
2011. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ugye nem visznek diliházba és nem hagynak ott életem végéig azt nem birnám ki!!!
2011. júl. 14. 20:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján pszichológus nem ártana. Főleg ha hozzátesszük hogy ezen gondolkodsz. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem ha már jobban van az illető utána elküldik pszichológushoz szóval úgyse úszod meg. Tuti ott kötsz ki mert ehhez segítség kell.
2011. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem már az sem segít,senkiben nem lehet megbízni..:(
2011. júl. 14. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

üdv..4szeres öngyilkoskísérlő voltam,mindegyik szó szerint a szentléleken múlt(akkor sajnos,mostmár hálistennek)...aztán feladtam...hogy hova kerülsz,attól függ,h hogy csinálod, csak saját és mások tapasztalataiból tudok mesélni,úgyh nem irányadó,amit mondok...ha külső fizikai sérülést ejtesz magadon(pl kés,akasztás,lőfegyver) akkor kórházba kerülsz,rosszabb esetben az intenzívre,amíg nem stabilizálják az állapotodat...utána átszállítanak a pszichiátriára és lenyugtatóznak meg mehetsz terápiára...ha belsőleg teszel kárt magadban,azt én 2 részre bontanám,amikor lehet gyomrot mosni és amikor nem...ha nem,akkor kórház és kapsz vmi ellenanyagot,majd pszichiátria...ha lehet,akkor gyomormosás->pszichiátria...

a lényege a dolognak,hogy mindenképpen a pszichiátrián kötsz ki,ahonnan rosszabb esetben még csak sétálni sem engednek ki...később kapsz 1-2 órát a szabadban...hogy mikor engednek ki,az attól függ,hogy reagálsz a kezelésre és hány hét után tudják beállítani a nyugtatóidat...higgy nekem,szar hely,ne menj oda,elég idegtépő,hogy korlátozzák a "jogaidat"


kb fél éve tört rám megint a vágy hogy itthagyjam ezt az egész szart,de most okosabb voltam,bejelentkeztem pszichológushoz...sima mezei tb alapú pszichológushoz,akivel azóta elég szépen haladunk...és amennyire régen gyűlöltem őket,most annyira szeretem...rég mosolyogtam őszintén,de mikor nála vagyok,biztonságban érzem magam és hasznos tanácsokkal lát el,még akkoris ha aztmondta,hogy min 5 év lesz,mire helyre tud rakni egy normális ember szintjére...

ha bármi kérdésed van még,vagy kételkedsz,vagy bármi,dobj egy mailt...

2011. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

20:37-es vagyok

20/L

2011. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jobb esetben négy hét a pszichiátrián. Zárt részlegen! Rémálom, nem ajánlom!
2011. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Nehogy már öngyilkos legyél b@zdmeg... Mire jó? Nem érdemelted meg az életet,ha megteszed...


Egész pontosan miért jutott eszedbe? Majd én megmondom mit kell tenned.

2011. júl. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!