Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor gondolkodom azon,...

Sokszor gondolkodom azon, hogy min múlik, kinek milyen az élete?

Figyelt kérdés

Alapjában véve pozitív beállítottságú vagyok, próbálom észrevenni a jó dolgokat, de néha nagyon magamba tudok zuhanni.


Olyan sok rossz dolog történik velem. A párkapcsolataimban folyamatosan átvernek, megaláznak, kihasználnak. Mindig újra és újra nekifutok, próbálkozom, nyitok, és ismét csak csalódás. Annyi nehézség van az életemben, és egyedül kell megoldanom mindent.

Anyukám meghalt, apukám sokszor szintén csak bánt, nem is igazán jó a kapcsolatunk. Testvérem nincs, nagyszüleim szintén meghaltak.


A közvetlen környezetemben pedig azt látom, hogy eljegyzés, utazás, közös építkezés, boldogság. Esküszöm nem az irigység beszél belőlem, csak eszembe jut, hogy nekem miért csak a szar jut?


Járok terápiába, évek óta dolgozom magamon, de mindig csak a csalódás továbbra is.


Van így más is?


2022. febr. 16. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, azt tudom viszont hogy van egy ördögi kör vagy spirál ami keretek között tart, abból kellene valahogy kitörni csak ugye az nem könnyű mert nem tudsz családot varázsolni magadnak vagy egy halom pénzt ami által kiléphetsz.
2022. febr. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon fiatal lehetsz még, mert az ilyen "eljegyzés, utazás, közös építkezés, boldogság" sztorik nagy része egy nagy rakás kaka, hazugság és parasztvakítás az egész, csak az ilyen naiv lelkeket lehet vele elkápráztatni. Én biztos nem irigyelném ezeket, nem látsz be a négy fal közé. Lehet, hogy a te életed százszor jobb.
2022. febr. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Leginkább azon, hogy hova születik és milyen géneket örököl.
2022. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem vagy egyedül! Vigasztaljon a tudat, hogy talán vagyunk így egypáran - esetleg van, aki nem írja le a történetét...


Hasonló a helyzetünk: anyukám meghalt, apukám engem is csak bánt és nekem sincs testvérem. Engem már a párkapcsolatok nem érdekelnek, viszont elég sok férfi barátom van (nem minden zökkenőmentes ezen a területen sem.)


Ha gondolod, akár privátban is levelezhetünk, de szerintem tetemes lesz a korkülönbség, mert én már erősen középkorú vagyok (már úgy értem, ha nem riaszt el nagyon a kb. egy generációnyi korkülönbség.)


Milyen nemű vagy egyébként? Hátha tudok valamiben jó tanácsokkal szolgálni - legalább a gazdagabb élettapasztalatomat illetően. Több ismerősöm mondta, hogy annyira megértő vagyok, jó a közelemben lenni.

2022. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga keresztje.


Ha mindig csak rossz embereket találsz akkor a keresési mechanizmusod sem lehet a legjobb....


Emellett nem tudni hogy te miben vagy hibás.


Konkrétan mit takar az átverés???


Hány éves vagy? Fiú v lány?

2022. febr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!