Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy sokszor...

Miért van az hogy sokszor azon gondolkodom hogy ki is vagyok és hogy minek születtem?

Figyelt kérdés
Sokszor az életen gondolkodom hogy mi miért van?miért gonoszak az emberek meg úgy érzem hogy semmibe nem vagyok jó.....a dolgaimra sem tudok vigyázni!A tanulás se megy (szakközépbe járok) tisztára csak úgy elvagyok szinte a semmiért... egésznapom egy laza lájt...nem értem mi van velem....Néha minden jó néha meg semmi sem jó..most van barátnöm persze vele minden más..Nektek is volt ilyen v hasonló???
2012. dec. 12. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem folyamatosan ez van. Tulajdonképp inkább azt érzed,hogy valami nagyon nincs rendben a világgal.

Nézd meg a Mátrix filmet. Lehet érteni fogod.

2012. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvasd el:

[link]

2012. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!