Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha minden...

Mit csináljak ha minden unalmas és semmit nem élvezek az életben?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 15:25
 1/4 anonim válasza:
9%
aludj
2022. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj kilépni a megszokott dolgok forgatagából. Én például ősszel éreztem nagyon így magam Kiégés, depresszió kerített a hatalmába. Úgy éreztem az egész életem egy mókuskerékben zajlik.

Lépj ki a komfortzónádból, nekem ez segített. Először rémítő lesz, de hidd el, felszabadító hatással is bír.


Ha viszont úgy érzed már túl mélyen vagy, mindenképp keress fel egy szakembert, beszélj a családoddal, barátaiddal. Keress olyan embereket, akikről tudod, hogy komolyan veszik a problémád.

2022. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Ha nő vagy, ugorj át, megiszunk egy üveg bort és csinálunk valamit, amit mindketten élvezünk.
2022. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Vállalj gyereket.

Én éveken át azért éreztem magam így, mert gyereket akartunk, de nem jött össze.

Olyan volt, mintha megállt volna az idő, én pedig nem haladtam sehova.

Hiába a munka, a suli, a barátok, a kirándulások, a sok film, könyv... Tényleg csak időtöltés volt az egész.

Légüres térben éreztem magam.

Mintha éveken át egy kényelmes váróban ülnék, ami alapvetően kellemes, de értelmetlen, hiszen csak azért vagyok ott, hogy sorra kerüljek, és mehessek tovább.


Persze ha nem vágysz gyerekre, akkor nem hiszem, hogy ez a megoldás.

2022. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!