Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Unalmas az...

Mit csináljak? Unalmas az életem nem csinálok semmit és nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Vannak terveim, van egy hobbim amit majd késöbb amikor felnőtt leszek csak akkor tudok majd megvalósítani... De most így 16 évesen nem csinálok semmit azon hogy hétvégén egyszer elmegyek edzésre... vannak barátaim, osztálytársak inkább...Az egyikük vagy messze lakik, vagy nem ér rá soha sem jó semmi és ez már így tart régóta ezért már csak alig próbálkozok és ez őrjítő:( Szeretnék egy új sportot vagy hobbit találni magamnak de mint persze minden tizenéves lány egyedül én nem merek semmit...
2013. nov. 7. 21:33
 1/3 anonim válasza:
Én japánul tanulok, nagyon érdekes és hasznos. Önállóan is hozzákezdhetsz, én is úgy kezdtem, aztán ha később is érdekel elmehetsz tanárhoz. A felesleges szabadidődet garantáltan leköti. :)
2013. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyere fel hozzám van egy üveg whiskym ;)
2013. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megyek:'D
2013. nov. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!