Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom semmivel kitölteni...

Nem tudom semmivel kitölteni az unalmas hétköznapokat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Februártól nem járok suliba, mert kikészült az idegrendszerem, úgyhogy csak szeptembertől fogok megint suliba járni. Eleinte jó volt, mert azt csinálhattam, amit akartam, néztem filmeket, neteztem, rajzoltam, olvastam, bementem a városba, stb. Mostanában egyre rosszabb, mindent meguntam, amit eddig csináltam. Az agyamra megy, hogy állandóan egyedül vagyok, mert a barátaim mind suliban vannak. Semmivel nem tudom lekötni magamat. Mit csináljak?
2009. márc. 4. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Járj sportolni!!
2009. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Főzzél, mossál, takarítsál, vasaljál, rakjál rendet a szekrényedben, segíts a szüleidnek.
2009. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
mindig van mit csinálni, csak szét kell nézni.
2009. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvass, tanulj. Gondolom előbb utóbb le kell vizsgáznod a második félévből, nem jó lemaradni.
2009. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Évet fogok ismételni jövőre. A házimunka nem rossz ötlet, csak az a baj, hogy anya mindig tök tisztán hagyja itt reggel a házat. Mosogatni mondjuk szoktam. Futni is szoktam, de már meguntam.

2009. márc. 4. 13:08
 6/18 anonim válasza:
100%
Nyelvtanulás?
2009. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

én azt találtam ki,hogy most van anyum szülinapja és szereti a rejtvényeket,ezért írok neki egyet én(netről.).Most beteg vagyok,így legalább haladok ezzel és nem unatkozok.

-Tehát,ha lesz valakinek mostanában szülinapja/névnapja gondold ki mivel leped meg.Csinálhatsz üdvözlőkártyát:rajzolhatsz,festhetsz,fonalgrafikázhatsz rá,és mellé írhatsz egy idézetet.Biztosan örülni fognak neki,mert Te csináltad!

[link] ----> itt nemcsak fonalgrafikák vannak,hanem gyöngyfűzés stb. (nekem tetszik ez az oldal!)

-Ezenkívül mivel kikészült az idegrendszered jó hatással lehet rád a relaxálás,cd boltban tudsz beszerezni cd-t vagy akár a neten is találsz!

-Kérd meg a barátaidat,hogyha tudsz nekik segíteni szóljanak(kutyasétáltatás,kistesóért elmenni stb.),addig is kimozdulsz és a barátaiddal vagy.

-Akár elmehetsz a sulihoz,mire végeznek a barátaid és eggyütt hazamehettek(ugye nekik tanulni kell,ezért kevesebb idejük marad,így tudtok beszélgetni és addig sem vagy egyedeül.)


hirtelen ennyi jutott eszembe,remélem tudtam segíteni!

14/L

2009. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
szervezett túrák indulnak tavasszal, haverokat is találhatsz
2009. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Járj el pszichiáterhez, ha idegbeteg vagy, sokat segíthet.
2009. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj! Fölösleges volt 17 évesen egy évet elpazarolnod az életedből. Nyugodtan letehetted volna az osztályozót a 11. évből.

De legalábbis én a helyedben nyelvet tanulnék, vagy a régi tanult nyelveket fejleszteni, vagy újba belefogni. Az csak hasznodra lesz.

2009. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!