Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Valami tanács?

Mit tegyek? Valami tanács?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövő héten egy "rendezvényen" leszek, idegen emberekkel. Illetve, nem is annyira idegen, mert látásra kb mindenkit ismerek. Az a baj, hogy nincs akivel menjek, szóval egyedül fogok. De egyszerűen már napok óta ezen stresszelek, hogy de gáz lesz, hogy egyedül vagyok, meg hogy nem merek senkihez se szólni. Elég szégyenlős vagyok, már azon gondolkodok, hogy el se megyek az egészre. Tartok attól, hogy antiszociálisnak és egy idiótának gondolnának. Valami tanács? Előre is köszi!
2022. márc. 4. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Igyál. Az sokat segít.
2022. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne mehetnél egyedül? Én egy csomó helyre járok társaság nélkül, a kutya rám nem szokott nézni, hogy miért nincs velem valaki. Amúgy meg nyilván nem véletlenül merült fel egyáltalán, hogy odamennél, ennek az okát tartsd szem előtt. (Hogy szeretnél menni vagy csak hasznos lenne, az ilyen szempontból mindegy.) Gondolj arra, hogy így legalább nem kell alkalmazkodnod senkihez, akkor érkezel és távozol, amikor szeretnél - és csakazértis érezd jól magad! Amúgy meg simán lehet az is, hogy valaki, akit mondjuk melléd ültetnek, elkezd barátkozni veled akkor is, ha te nem kezdeményezel. Nyugi! :)
2022. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) Első, inkább ezt a módszert most kihagyom😂
2022. márc. 5. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, milyen volt?
2022. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!