Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megakarok halni, vagy eltűnni...

Megakarok halni, vagy eltűnni akarok, nem is tudom, de annyi minden nem jön össze nekem, és sokan bántanak, hogy fölöslegesnek tartom magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:

- ezért semmikép ne akard a halálod!

- hány éves vagy?

- ha van rálehetőséged kezd új életet egy másik országban vagy jó messze onnan ahol élsz

??

2010. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg és szedd össze magad.Mindenre van megoldás.És mivel bántanak?Meg mi nem jött össze? kicsit konkrétabban.
2010. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jézusom... nehogy öngyilkoslegyél!!
2010. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem egy fiuval van baj,hanem az összessel, senkinek se kellek,külsőleg se vagyok szép(annyira) de a testem nagyon szar:( csúnya anyajgyeim vannak,amit nincs pénzem se levetetni, se lehetőségem,és mellesleg nagyon vékony vagyok, már sok hízókurát kipróbáltam de egyik se jött be,sajnos ilyen az alkatom,ovrosnál voltam,semmi bajom..mellem egyáltalán nincs,és sajnos igy nem is nagyon kellek senkinek,pedig engem a szerelem éltet.Egyszerűen nem tudok mit csinálni magammal,nem tudom az életet szépnek látni.Ezenkivül sokan cserbenhagynak és bántanak,főleg kihasználnak.Nem tudok mit kezdeni magammal.Sajnos ez nem csak egy hiszti:( aki meg segiteni akar az ismerőseim közül is, azt mondja hogy nézzem az élet szép oldalát,legyek jókedvű,de hát nemtudok,én az a fajta csaj vagyok aki szerelem nélkül kevés mindenhez.Persze volt már amikor elhagytak, de aki elhagyott,az még nem is látott 'masztelenül'.NEm is annyira az anyajegyekkel van a baj,hanem mindennel egészsen,zavar hogy vékony vagyok,és lehet ilyen is maradok egész életemben(ismerek olyat) , és nem vagyok szép csaj..:( .Még sorolhatnék dolgokat de fölösleges szerintem.
2010. szept. 14. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És az ismerőseid hogy tudnának segíteni??:S Én is csak ezt és mások is csak ezt tudják modnani! EZt magadban kell elhatározni.Erősnek kell lenni.Legyen célod.Ösztönözd magad.Ebben a nyomorult világban nem segít senki.Hány éves vagy ? Nem piszkálódásból kérdezem. De szerintem elég fiatal vagy éretlen ahoz hogy ilyeneket beszélj.Ezekre mind lesz megoldás ha nem is most egyszer.Fogadd el magad mert így nem lehet élni.És ne hízókúrázz.Sportolj.Vigyél rendszert az életedbe.LÉgy tudatos.És közben gondolkodj el mért akarsz meghalni...Mások is szenvednek neked csak határozottnak kéne lenned.És mint említettem még az első válaszolók között mindenre van megoldás.Szedd össze magad!! Sok siekrt
2010. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

21 vagyok

csak kevés barátom van és kezdenek elpártolni mellőlem.

2010. szept. 16. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Én lennék a barátod.Én is hasonló csónakban evezek!!!Ha gondolod írj!!!
2011. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
meg akarsz halni? szivesen segítek! ;)
2012. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fel a fejjel
2012. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van visszaút mindenből.Én elvesztettem majdnem minden emlékemet hála apámnak aki miatt 8 évig egyfolytában a legmagasabb idegességben volt részem(majdnem meg is vakultam illetve agyvérzést is kaptam) és hála AZOKNAK AKIK MIATT 3 évig intenzív alkoholista voltam. 2 év nyugalom után helyreállt az agyam .Igaz hogy meg kell tanulnom mindent de haladok és új életet kezdek és elfelejtem a rosszat. Akik segítettek azok természetgyógyászok. Írj ha gondolod.
2012. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!