Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fölöslegesnek érzem magam!?

Fölöslegesnek érzem magam!?

Figyelt kérdés
Mostanába úgy érzem hogy fölöslegesen élek és hogyha meghalnék senki sem hiányolna.Régen hittem abban hogy az életnek van értelme,de most már ezt sem hiszem.Veletek volt már ilyen?Mit tehetnék hogy túl jussak a depresziómon?
2011. márc. 11. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
beszélgess el valakivel aki fontos neked és te is neki , mondd el neki ezt
2011. márc. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 12. 01:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ez is próbléma...nincsen senki akivel ezt megtudnám beszélni...
2011. márc. 12. 02:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Mostanában én is erre döbbentem rá, úgyhogy nem vagy egyedül! Ha gondolod írhatsz nekem. :) 17l
2011. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor lehet pszichológus , vagy neten keress valakit elég sok lehetőség van

az a 2. válaszoló pl , szimpatikusnak tűnt :D

2011. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kizcar ***** válasza:

Szerezz barátokat. Próbálj olyat csinálni amitől hasznos lehetsz, még ha az olyan is ami nincs az ínyedre.

Ne add fel. Persze hogy nem tudod senkivel sem megbeszélni a problémákat ha nincs kivel, de ráadásul nem is szerzel.

A sült galamb nem fog a szádba repülni.

Álj lábra, harcolj! A törekvéssel is lefoglalod magad és olyan emberre találsz egyben akivel megoszthatod gondjaidat. Így össze van kötve a kellemes a hasznossal.

Én is voltam depressziós, meg öngyilkos hangulatú.

Voltam orvosnál is, szedtem gyógyszereket, de mellette mentálisan is ösztökéltem magam a gyógyulásra és nem adtam fel.

Ma már nincs is semmi bajom, de még csak olyan téli depresszió sem.

Ha akkor feladom, jól rácsesztem volna.

2011. márc. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igaza van az utolsó hozzá szólónak szerintem.

persze h nehéz új barátokat szerezni de megéri küzdeni mert a végeredmény csodás lesz:)

2011. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé valamilyen célt! Biztosan sokan szeretnek,de fordíts időt a saját belső,lelki békédre is. Békülj ki magaddal és vidd véghez azokat a dolgokat amiket már régóta szeretnél. Vagy kezdj valami újba!
2011. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!