Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok erről lányok?

Mit gondoltok erről lányok?

Figyelt kérdés

Ha a combom kicsit vastagabb, mint a velem egykorú átlag ideál srácoké, akkor az lehet dealbreaker egy lánynál?


Sajnos olyan a genetikám, hogy ami felesleg van rajtam az a combomon összpontosul.


A vádlim full izmos, nadrágon át is jól látható íves focista fajta, a vállaim szélesek, nem vagyok kigyúrva sokkal inkább átlagos karjaim vannak, egy nagyon minimális, de inkább feszesebb, mintsem hájtenger pocakom van, ha minimálisan behúzom pólón még odakoncentrálva se látszik.


Nem vagyok egy eiffel-torony, csak 175 centi vagyok és olyan 72 kiló.

20-as éveim elején járok, fiatalos, átlagos és nem pufi arcom van.


Sötétbarna szemem van és fekete hajam ami általában vagy középhosszú, vagy oldalt lenyírt és fentebb szintén középhosszan meghagyott.


Általában igyekszek sportosan öltözni, sportcipő, sötét farmer - sportosabb kockás ing, sportos kapucnis pulcsik és bőrdzseki, de mégis rögeszmém és nagyon zavar ez a testrészem engem :D


Tervezem leadni, hamarosan neki is állok a projektnek, de nem hagy nyugodni a kérdés, gondoltam meghallgatom az internet népét.


Szóval, ezeket a tulajdonságaimat ismerve szerinted ha látnál egy ilyen srácot, akkor azt felcimkéznéd dagadtnak csak azért, mert az egyik testrésze ilyen elb..szott vagy a többi, jobb állapotban lévője kiballanszolná ezt?


Élőben azt tapasztaltam ettől függetlenül a tömegközlekedésen is megnéznek a lányok, illetve volt munkahelyeimen is olyan csajok dobták nekem a jeleket, hogy nem néztem volna ki magamból.


Mindezek ellenére kíváncsi vagyok mit reagáltok erre az agymenésemre. :D


A várható troll válaszoktól eltekintve előre is köszönöm azt a pár értelmeset.


Pacsi!



2022. márc. 7. 01:26
 1/8 anonim válasza:
100%

"illetve volt munkahelyeimen is olyan csajok dobták nekem a jeleket, hogy nem néztem volna ki magamból."


Ha ilyet írsz, akkor miért érdekel teljesen ismeretlen emberek véleménye?


Röviden: a magasságod talán kevés lesz a top csajoknak, de nálad alacsonyabbaknak be fogsz jönni, ha kicsit edzel, persze, ha nem online ismerkedsz.

2022. márc. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Szimpla kíváncsiságból. Plusz unatkozom, szóval összekötöm a jót a.. hasznossal? :D


Köszi a válaszod!

2022. márc. 7. 01:33
 3/8 anonim válasza:
7%
nagyon alacsony vagy. instant bukó
2022. márc. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Bocs, nem mindenki születik zsiráfnak ;D
2022. márc. 7. 01:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak túl agyalod ezt az egészet. Írtad, hogy tervezel tenni az ügy érdekében, akkor semmi gond, de amúgy sincs.
2022. márc. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Az IQ-d mekkora??
2022. márc. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor gyötrődj ilyeneken, ha lényegesen megváltoznak.
2022. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel szerintem, a leírás alapján nekem valószínűleg élőben is tetszenél.
2022. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!