Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan adjam újra önmagam?

Hogyan adjam újra önmagam?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy nem bírok önmagam lenni társaságban. Főleg egy személy társaságában, a legjobb barátnőm. Én introvertált vagyok és ő extrovertált, viszont nem igazán működött a barátságunk úgy, hogy én introvertált voltam. Így most teljesen elveszítettem önmagam és bebeszéltem magamnak hogy muszáj extrovertált legyek, a társaságában úgy viselkedek, ami nem én vagyok. Már egy jó ideje ez van velem és megszokta ezt az énemet, viszont nekem ez így nem jó. Hogyan adjam újra önmagam? Valószínűleg fel fog tűnni neki hogy megváltoztam és sajnálnám ha emiatt tönkre menne a barátságunk.

2022. márc. 8. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt amit akarsz és ne csináld azt amit nem akarsz. Ilyen egyszerű.

Ha az igazi éned nem lenne neki szimpatikus, akkor nem is igazi barátnő. Ha amikor barátnőddel vagy nem érzed jól magad, akkor igazából nem is veszítenél sokat ha vége lenne a barátságotoknak.

2022. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!