Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem tudok barátnőt szerezni...

Ha nem tudok barátnőt szerezni, miért mondják, hogy adjam önmagam?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy adjam önmagam. De azt adom mindig. Kedves vagyok, tisztelettudó, nem beszélek csúnyán. Szívesen beszélgetek bármiről, mégis, egy barátnőm sem volt még, pedig 24 éves vagyok. Nem tudok mire menni azzal a tanáccsal, hogy adjam önmagam, mert kezdem azt gondolni, hogy aki ezt mondja, az valójában arra gondol, hogy ne adjam önmagam, csak ezt azért mégsem mondhatja. Egyáltalán mit értenek az alatt, hogy adjam önmagam? te hogyan adod önmagad? Vagy nem is adod önmagad, egyszerűen csak laza vagy, és erre mondják ezt, hogy add önmagad? A hazug ember önmagát adja ha hazudik, nem? Akkor hogyan álljak hozzá a dologhoz, hogyan értsem azt, hogy adjam önmagam? Legyen végtelenül őszinte? Túl őszinte? Vagy azért az mégse? Ez esetben legyek olyan, amilyen vagyok általában? Vagy ne olyan legyek mint általában, hanem inkább mint amilyen a legbensőbb énem? Hogy adjam önmagam? Vagy olyan legyek, amilyen vagyok? De hát olyan vagyok. Vagy akkor ez esetben mégse adjam magam? Olyanok válaszát várom, akik tényleg értenek a témához.


Illetve még egy kérdés: A lányok is önmagukat adják, amikor összejönnek egy fiúval? vagy ha nem, akkor hogyan tudnak összejönni, ha nem magukat adják? Vagy ha magukat adnák, akkor nem is tudnának összejönni másokkal? De akkor meg miért mondják, hogy add önmagad? Mi értelme? Hogy aki hiszékeny, az elhiszi, hogy tényleg ez a titok? Ettől függetlenül én mindig magamat adom, nem kell ezt mondani. Se nem vagyok túl őszinte, se em vagyok hazug, se nem vagyok bunkó, úgy gondolom ez így helyes.


2019. júl. 23. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adod önmagadat, ha nem GONDOLKODSZ rajta, hogy mit hogy csinálj és nem játszod meg magad azért, hogy valakinek (lányoknak) tetsszen a viselkedésed.
2019. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 De hát én mindig ilyen vagyok. Sosem gondolkodtam hogyan csináljam. Egyszerűen csak kedves voltam mindenkivel. Nem jött össze. Lévén nem volt túl sok gyerekkori baráti kapcsolatom mert nagyon visszahúzódó voltam, ezért arra gondolok, hogy nem sajátítottam el azokat a dolgokat, amit gyerekkorban/tizenéves korban el kellett volna sajátítanom. Magamat adom, de ez az én esetemben nem elég.
2019. júl. 23. 22:16
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ, ezt így még senki sem magyarázta el, nem jött át mit értenek az alatt, hogy "add magad".
2019. júl. 23. 22:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De elég, csak rosszkor, rossz helyen, vagy a nem megfelelő emberekkel vagy körülvéve és nem jó embereknél próbálkozol.


Jól írta az első és igen adnod kell magad, magadat kell adnod, hogy aztán TÉGED szeressenek és ne valaki mást, amilyennek látszódni akarnál vagy aki nem te vagy.


Inkább ne szeressen senki azért, amilyen vagyok, semmint hogy azért kedveljenek, amilyen nem.


Meg fogod találni te is a megfelelő embert, barátnőt, csak nem kell feladni.

2019. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Inkább ne szeressen senki azért, amilyen vagyok, semmint hogy azért kedveljenek, amilyen nem."


A sikeres embereknek, akiknek sok barátjuk, barátnőjük van is ez a mottója?


"Meg fogod találni te is a megfelelő embert, barátnőt, csak nem kell feladni."


Hol? Mikor? Az átlagos lányokkal soha nem jön össze semmi. A vagányabb csajok nem is állnak le velem beszélgetni, ha mégis, utána kb soha többet nem beszélnek velem. A rendesek csajok pedig az elsők, akik lelépnek, ha megszólítom őket. Ha többen vannak egy helyen, akkor a legcsöndesebb, legrendesebb csaj az, aki feláll az asztaltól és azt mondja, hogy "jól van én mentem", vagy hátat fordítanak, nem hogy közömbösek, de elhúzódnak, noha rendes vagyok. Ez a tapasztalatom.


"csak nem kell feladni"


Ez alatt mit értesz? Ne akasszam fel magam?

Természetesen keresem az alkalmat, de akárhogy szólítok meg egy lányt, már rohan is el. Ha egy csoport beszélget, és én oda megyek (még ha ismerősök is), miután odamegyek, feloszlanak, elmennek máshová. nem tudok senkivel se kapcsolatot kiépíteni.

2019. júl. 23. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"A sikeres embereknek, akiknek sok barátjuk, barátnőjük van is ez a mottója?"


Nézd, az igazság az, hogy a sikeres embereknek csak addig vannak barátaik, amíg sikeresek....


És számos híresség is nagyon magányos, hiába veszik körül emberek őket, nagy partik stb, de az csak a látszat.


Ezért nyúlnak pótcselekvésként drogokhoz, extremitáshoz vagy bármi máshoz vagy mert az kell ahhoz, hogy megmaradjon a haveri kör, de azok nem igaz barátok, hanem haszonlesők. És nem igazi barátnők kvák, akik elsőként hagynak a xarban, ha úgy adódik.


"Meg fogod találni te is a megfelelő embert, barátnőt, csak nem kell feladni."


"Hol? Mikor?"


Ott és akkor, amikor a legkevésbé számítasz rá és amikor már nem akarod majd ennyire görcsösen, engedd el!


"Ne akasszam fel magam?"


Hát ne is. :)


Nézd, amikor majd megtanulod egyedül is jól érezni magadat és már nem akarsz görcsösen mások után loholni, akkor egy pozitívabb kisugárzással be fogod magadnak vonzani az igazit, ez tapasztalat!

2019. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De úgy add önmagad, hogy az másoknak is szimpatikus legyen!


Erről szól az „Első benyomás” c. könyv! Jó szórakozást hozzá, és gyakorolj sokat! 😊

Torrenten fent van.

2019. júl. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"De úgy add önmagad, hogy az másoknak is szimpatikus legyen!"


Azaz mégse adjam önmagam.

2019. júl. 24. 11:09
 9/13 A kérdező kommentje:

"Erről szól az „Első benyomás” c. könyv! Jó szórakozást hozzá, és gyakorolj sokat!"


Tehát úgy adjam önmagam, hogy gyakoroljam be, amit egy könyv ír? Tanuljam be, amit egy ismeretlen külföldi írt, és hazudjam azt, hogy most önmagamat adom? Tehát akkor a titok, hogy mégse adjam önmagam, csak hazudjam azt, hogy önmagamat adom.

2019. júl. 24. 11:48
 10/13 A kérdező kommentje:
#7 Lehet neked van igazad. Megveszem vagy letöltöm a könyvet, ha elmondod, hogy neked mi segített a legjobban azok közül, amit a könyvben írtak.
2019. júl. 24. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!