Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted hogy hívnak és mi a...

Szerinted hogy hívnak és mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés

'94-es születésű lány vagyok. általában vidám, mosolygós de akadnak olyan napjaim is, amikor jobb, ha nem is szólsz hozzám. nem vagyok beszédes fajta, de ha rámjön az 5 perc minden hülyeséget összehordok. általában tele vagyok energiával, mégis lusta vagyok. harcoló típus vagyok (ha kell valaki/valami addig küzdök, még meg nem kapom (nem hisztivel)), ha beszólnak nem válogatom meg a szavaimat, néha kötekedni is szeretek. nem vagyok egy nagy bulizós fajta, de szeretem az izgalmakat. sajnos néha elég nagyképű, büszke és önző tudok lenni. szeretek olvasni, de nem vagyok egy könyvmoly. szeretek tudni, de tanulni nem. ha valaki megsértett, nem mutatom ki, de nem fogja megúszni szárazon :)


választható nevek: alíz, tímea, enikő, eszter, nikoletta, diána, zsanett, lívia, krisztina!


2010. szept. 14. 09:26
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
és még azt is hozzá szeretném tenni, hogy nem szeretem, ha nincs igazam, még akkor is csak az enyémet mondom, ha belül tudom, hogy nem így van. nem vagyok jó emberismerő, sokszor csalódok bennük. elég magabiztos vagyok, bár célom általában nincs. sajnos néha előbb a szám jár, utána az eszem
2010. szept. 14. 09:35
 2/32 anonim ***** válasza:
Szerintem Niki leszel..és a horoszkopd pedig..mondjuk legyen...hmm....vizöntő
2010. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Nagyon unatkozol ugye?


Szeretnel tudni, inkabb tanulj egy kicsit, talald meg Onmagadat!

2010. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
A nevet ebből nem lehet kitalálni. amúgy oroszlánnak vagy kosnak tippelnélek, bár inkább az előbbi.
2010. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

ikrek, vagy rák és Tímeára tippelek. nem hiszek a horoszkópban, de valakire nagyon hasonlítasz. ha nem jött be a tippem, akkor továbbra se fogok hinni benne. ha igen, akkor mosolyogva megjegyzem majd "micsoda véletlen!"

mikor árulod el?

2010. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
bár még a Nikoletta is szimpi
2010. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
skorpió vagy, és zsanett
2010. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
szerintem Enikőnek hívnak:D Horoszkópot most nem tudok,mert amiknek tudom az általános jellemzését,azokra nem hasonlítasz,többi közt meg nem tippelek:)
2010. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

igen, unatkozok :D

amúgy még senki nem találta ki mind a kettőt :D

2010. szept. 14. 11:08
 10/32 anonim válasza:
Szerintem Niki vagy és Bika.
2010. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!