Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted hogy hívnak és mi a...

Szerinted hogy hívnak és mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés

'94-es születésű lány vagyok. általában vidám, mosolygós de akadnak olyan napjaim is, amikor jobb, ha nem is szólsz hozzám. nem vagyok beszédes fajta, de ha rámjön az 5 perc minden hülyeséget összehordok. általában tele vagyok energiával, mégis lusta vagyok. harcoló típus vagyok (ha kell valaki/valami addig küzdök, még meg nem kapom (nem hisztivel)), ha beszólnak nem válogatom meg a szavaimat, néha kötekedni is szeretek. nem vagyok egy nagy bulizós fajta, de szeretem az izgalmakat. sajnos néha elég nagyképű, büszke és önző tudok lenni. szeretek olvasni, de nem vagyok egy könyvmoly. szeretek tudni, de tanulni nem. ha valaki megsértett, nem mutatom ki, de nem fogja megúszni szárazon :)


választható nevek: alíz, tímea, enikő, eszter, nikoletta, diána, zsanett, lívia, krisztina!


2010. szept. 14. 09:26
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

hehe :D

16:23-as köszii :DD

2010. szept. 15. 22:11
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem Péter vagy.
2010. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!