Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy könnyezik a...

Miért van az hogy könnyezik a szemem, ha álmokról beszélgetek?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta érdekel az álom téma, tényleg 1-2 éves korom óta.

Máskor nem könnyezek beszélgetésnél, kizárólag mikor álmokat akár olvasok, akár mondanak, akár én mesélek valakinek. Nem tudom mennyire érthető, nem tudom elmondani az érzést.


(Ez a tulajdonságom mindig is megvolt, ami zavaró, mert olyan mintha sírnék)



2022. ápr. 2. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet újra átélnéd az adott álmot de tudatban megvan hogy ezt már nem fogod megélni újra (nagy valószinűséggel). Vagy ha régebbi álomról beszélsz akkor lehet elfog egy nosztalgikus érzés.
2022. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges, köszönöm a választ! :)
2022. ápr. 2. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondoltam, hogy talán kiskorodban a nagymamával beszélted meg az álmaidat, de ő sajnos már nem elérhető :(

elszomorodsz vagy elérzékenyülsz ilyenkor.

Ha igazam van ebben és ez az infó bejut a tudatodba, akkor talán ez megszűnik, de meglehet, hogy egy kis sírás lesz ebből.

Persze tévedhetek is.

2022. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!