Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem mazochista vagyok,...

Úgy érzem mazochista vagyok, tényleg ez az igazi érzés?

Figyelt kérdés
Tehát általában azt mondják, hogy ha valaki mazochista akkor külön lehet választani őket fizikai és mentális fájdalom szerint. Engem nem igazán foglalkoztatott a téma és nem is hallottam róla sokat, de az utóbbi pár hétben úgy éreztem utána kell néznem. Mindig keresem az okokat, hogy fizikailag bántsam magam viszont mentálisan nem szeretem magam roncsolni. A mentális állapotom jó így elvetettem az ötletet, hogy lelki sérelmek miatt teszem. Régebben családon belül és iskolában is sok fizikai bántalmazás ért ami miatt nem igazán panaszkodtam. Mikor rájöttem, hogy a fizikai fájdalomtól felizgulok akkor megijedtem és el sem akartam hinni. Tudom, hogy nagyon tetszik ha ütnek, rúgnak vagy én akár magamat bántom, de mivel nem mentem ez miatt pszichológushoz így nem tudom elhinni, hogy nekem ilyen mentális betegségem lenne. Szerintetek mazochista vagyok? Ezzel van valami baj?

2022. ápr. 16. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy? Te szoktad magadat bántani?
2022. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nő vagyok és szégyenlem, de ha egy adott ideig nem bánt más akkor magamat bántom.
2022. ápr. 16. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Hogyan bántod magadat? Mások hogyan szoktak? Nem zavarnak a hegek?

Szexuálisan izgat, ha bántanak?

Megkönnyebülsz?

Sajnálod magadat?

Örülnél, ha megerőszakolnának?

2022. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megégetem magam, pengével vágom, karom, lábam, hasam, harapdálom erősen a karomat és lábaimat és van, hogy saját magam folytogatom vagy marom. Mások ütni szoktak engem meg marnak. Mostanában azért bántanak mások mert kérem, de régebb csak úgy tették mert nem tetszett nekik amiket csinálok vagy éppen nem volt észnél a személy. Egy ismerősömet megkértem, hogy minden nap ha találkozok vele akkor bántson. A hajlatomba könyököl, gyomorszájon vág és van, hogy megtépi a hajamat. A hegeket tulajdonképpen szégyenlem és zavar ha mások észre veszik mert nem érzem magam rosszul lelkileg. Szexuálisan felszokott izgatni ha bántanak, nagyon élvezem, de nem bírom magamat megfosztani az élvezettől. Mindig nyugodtan érzem magam utána és felszabadító érzés. Nem érzek sajnálatot miatta és a megerőszakolás kérdés nem igazán eggyértelmű, mert ha én választhatnám ki a partneremet akkor nem bánnám. Sokszor belegondolok, hogy mi lenne ha megerőszakolnának és nem igazán érzek miatta undort vagy bármiféle visszataszító érzést.
2022. ápr. 16. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Azért az nem túl jó, ha megsérülsz. Inkább egy férfi kellene neked, aki az ágyban jól megszorongat.

Egyébként szerintem nincs veled semmi baj. Érdekes vagy. Csak az lenne a gond, ha ellehetlenítik az életedet...

Bár a hegek szerzése nem hangzik a legjobb hobbinak, mert te is sajnálod és árthat is.

2022. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

A mazochizmus nem betegség. Főleg ha lelkileg rendben vagy, csak a fizikai fájdalom izgat. Ne szégyelld, próbáld meg elfogadni magad! Nem biztos, hogy ebben pszichológus tudna segíteni. Sajnos nehéz toleráns, megértő szakembert találni. Tapasztalatból mondom.

Keress megbízható partnert, akivel biztonságosan, szégyen nélkül megélheted a vágyaidat! Csak légy nagyon óvatos, és alaposan ismerd meg a másikat mielőtt játékra kerülne a sor.

2022. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!