Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Általában férfiak vagy nők...

Általában férfiak vagy nők művészlelkűek?

Figyelt kérdés
Én nekem tetszenek a művészlelkű fiúk, de egyre inkább azt tapasztalom hogy lányok szivesebben rajzolnak, alkotnak. Én is lány vagyok és eléggé művészléleknek tartom magam.

2022. ápr. 30. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg amúgy annyira rengeteg dobos meg basszusgitáros lányt látni mindenfelé... Ja, nem.
2022. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egál. Csak a férfiak előbb belátják hogy a művészetből nem lehet megélni, csak egy nagyon szűk rétegnek.
2022. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem köthető a nemekhez.
2022. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nemtől függ
2022. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
81%
Vannak műszészetek, amik inább a fiúk/férfiak körében népszerűbbek, de a rajzolás szerintem pont nem ide tartozik, de nem feltétlenül ezen múlik.
2022. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem sokkal feltundobb az, ha egy fiu muveszlelku, valahogy sokkal jobban megfogja az embert. Mig a lanyoknal sokkal inkabb megszokottabb, hogy szeretnek rajzolgatni disziteni, stb
2022. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem rohannak villanyszerelőnek a lányok vagy infóra az biztos. Egyben nevelés kérdése és előítélet, meg a média fogyasztási szokások.
2022. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem a művészi beállítottság egyáltalán nem függ nemtől, kortól... Meg úgy amblokk bármitől.

Van olyan is, hogy később bontakozik csak ki igazán, míg valaki már három évesen se akarja lerakni az ecsetet(Legyen szó festészetről).

Mint egy előző kommentelő írta, való igaz, hogy a nőknek/lányoknak lételemük a díszítés(Nyilván vannak kivételek:), de tulajdonképpen szerintem egy kis figyelemmel könnyen találsz művészlélek pasikat is... Mármint nem biztos, hogy raszta/kócos hajuk van, olyan festős-bajszuk, kalapjuk, de lehet, hogy olyan ember is simán, egy hatalmas művész-beállítottságú, akiről nem is gondolnád elsőre. Nem biztos, hogy ki akarnak tűnni. Ezért akár a villamoson terpeszkedő deszkás srác is, akár kitűnő zenei készséggel van megáldva. Ki tudja? :)

Az a jó az életben és a világban is öszességében, hogy mindig tartogat meglepetéseket.

Remélem tudtam a segítségedre lenni! :D


Egy szétszórt, művész-lélek... Aki próbálja a katyvaszos honlapon a segítségnyújtási "fortélyait" felhasználni xd

2022. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!