Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket is irritálnak az...

Titeket is irritálnak az ilyen viselkedésű emberek!? -. -

Figyelt kérdés

Adott 3+1 személy:

Két legjobb barátnő:

-Csoki

-Eper

A főszereplő:

-Sajt

És egy mellékszereplő:

-Kakaó


A mi osztályunkba 11 lány jár. Mindenkinek megvan a legjobb barátnője, de mivel páratlanan vagyunk, egyvalaki kimarad. Nevezzük őt Sajtnak. Van az osztályba két kebelbarátnő,puszipajtások -nevezd úgy, ahogy tetszik-, ők legyenek Csoki és Eper. Ha ketten vannak és valaki odamegy hozzájuk, pofákat vágnak. Lesz@rnak mindent, és mindenkit. De ha Csoki vagy Eper -mai esetbe Csoki- hiányzik, akkor tökre normálisak. Lehet velük beszélgetni. De nem ez a fő probléma!


Sajt (az egyedüli lány) ilyenkor mindig Csoki, vagy Eper társaságában (de csak akkor, ha külön vannak). Bunkó, beszólogat stb. De amikor valami folytán visszajönnek a hiányzók, akkor a két barátnő egyámshoz fut, és Sajt le van sz@rva. Aztán kullog oda hozzám, meg az ÉN barátnőimhez. Na ez nekem nagyon nem szimpi, hogy amíg a vagány-lányokkal van, addik bunkózik, menőzik, de amikor eltűnnek akkor rajtam lóg!


Ti hogy vagytok ezzel? Engem nagyon idegesít! -.- :@


2010. szept. 18. 12:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat:

Csoki vagy Eper társaságában van.


Biztos vagyok benne, hogy lesznek "És te mi a francért nem barátkozol vele, szemét" kommentek.

2010. szept. 18. 12:34
 2/11 anonim ***** válasza:
és a kakaót meg megitták?
2010. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a kakaó már nem fért bele xd
2010. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, úgy tűnik kakaó túlságosan mellékszereplő lett...:'(
2010. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de igen, engem is irritálnak...
2010. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szegény kakaó... nagyon elhanyagolták.
2010. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:DD utánam mindenki rászokott az idióta álnevekre:D most büszke vagyok^^


amugy elég idegesítő ez a sajt, szerintem kérdezd meg hogy miért van az hogy amikor csoki v eper nincs akkor ti "le vagytok szarva" (csak hogy fontosnak érezze magátxd) amikor meg mind2en ittvannak akkor megtisztel titeket szíves jelenlétével. kiváncsi vagyok mit mondana:D

eper és csoki pedig ringyók:$

2010. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

szegény kakaó.... bár oda volt írva az elején, hogy mellékszereplő... azért én adnék neki egy Oscar-t! :)


Gyerekek!

Most tökre éhes lettem... kellett nekem elolvasni.... :P

2010. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Előző: ok! :D


Na amúgy kakó az én barátnőm, akire Sajt nyomul, amikor Csoki és Eper lesz@rják! :D

2010. szept. 18. 16:54
 10/11 anonim válasza:

uccsó vagyok....

amúgy hány évesek vagytok? :)

2010. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!