Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen kettős...

Miért vagyok ilyen kettős viselkedésű? Alapjáraton nagyon nyugodt vagyok, visszahúzódó, de ha felidegesítenek, borzalmasan agresszív leszek.

Figyelt kérdés
20/L
2011. szept. 10. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
mert ilyennek születtél
2011. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fura ez? Néha annyira meglepődök magamon!
2011. szept. 10. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen a természeted. én is néha olyan hülyén viselkedem, bár az agresszió nem jellemző rám
2011. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne....én csak mostanában (kb. 1 éve) vagyok ilyen....Alapból én is teljesen nyugodt ember vagyok, viszont ha felidegesítenek, török-zúzok, nekimegyek bárkinek...valami elönti az agyamat... és ez a kirohanás azzal végződik, hogy hirtelen rádöbbenek, hogy mit is csinálok, elrohanok és magamra zárt ajtók mögött zokogok.....nagyon durva :O...bár utána 1000x jobban érzem magam, mert még nyugodtabb vagyok mint előtte.

Bár nálam ez általában akkor jön elő, ha fáradt vagyok...akkor alapból lecsökken az ember tűrőképessége...na hát nálam ez így jön ki.

2011. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ja és 21/L
2011. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!