Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irritálnak a szagok? Mondjuk...

Irritálnak a szagok? Mondjuk mész az utcán, jön szembe valaki, és arcon csap a parfümje. Ismerős?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a férfi parfümök 90%át nem szeretem. Ezen kívül a vásárcsarnokba utálok járni, mert mindig savanyú káposzta szag van, és azt is nagyon utálom. Plusz nyáron a buszon az izzadt emberek szagát sem nagyon bírom, de hát nem lehet ellene mit tenni. Amit a legjobban utálok, az a behugyozott csöves szag.
2010. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon zavarnak a szagok, és nem csak a kellemetlenek! Az erős, tömény jó illat is lehet zavaró! Tudom milyen érzés! Irtózom az emberek leheletének gondolatától, mert van akinek iszonyú szájszaga van! Mindent megteszek, hogy nekem ne legyen, és ha úgy érzem, valéami9 nem oké velem, akkor inkább nem megyek olyan közel hozzájuk, hogy ők élrezzék emiatt rosszul magukat! Szerintem ez lenne a normális!A parfümökkel is meg lehetne ölni!Miért locsolnak magukra egyes nők annyit? Nincs szaglásuk? Szerintem undorítóak:

-alkoholszag

-nikotinszag

-fokhagyma, és egyéb ételszag, ami a szájból ered

-izzadtság szaga,

- különböző testnedvek, de leginkább a vizelet szaga, ami beivódik különböző közterületeken(pl. disco melletti kis sikátor)

-És ételszagok is zavarnak

-ázott kutya szag

- forrázott csirke szag

stb...

amúgy nem vagyok mániákus!

2010. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mármint engem is( helyesbítenék)
2010. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erős hányingerem és fejfájásom van még az enyhébb illatoktól is. Nagyon utálom, amikor vki előtt két méterrel már ott a szaga, főleg olyan zárt terekben, mint metró. Ott egyesek olyan pacsulikat használnak, hogy ihaj.

Tegnap éjjel rosszul voltam (bocs, hányás, hasmenés), és kiderült, hogy már csak mézes-mandulás klotyópapír van otthon. Na, attól dobtam egy taccsot.


Szerintem nagyon udvariatlan dolog erős parfümöt használni. Volt egy arrogáns kollégám, ő csinálta ezt, egy öregasszony szagú pacsulival. Ráadásul a szobában nem volt ablak, és ő, mint oriflame vagy avon értékesítő, ott tesztelgette az illatmintákat. Azt hittem, kidobom az ablakon.

2010. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, egyesek eszméletlenül sokat locsolnak magukra.

Ezen kívül még nem bírom az olajszagot, a lábszagot, a tornaterem szagot. Ráadásul a suliban vannak emberek, akik nem fürdenek. Elképesztő, fúj!

2010. márc. 2. 10:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán irritál általában. A parfüm még mindig jobb, mint ha pl. csövesszag csapna meg :)
2010. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

WTF??? Ráadásul a szobában nem volt ablak, <> Azt hittem, kidobom az ablakon.

:) Nem kötözködésből, csak megütötte a szemem :D


A harmonikus illatokat szeretem. Semmi mást nem.

2010. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igaz, igaz... a szobából kifelé menet (ez a pince részben volt) a lépcsőnél volt egy 50x20-as lyuk. na, azon akartam kihajítani. ablak tényleg nem volt, és a csak színvonala sem világított be minket. ordítva beszélt pl., középen ült, és mindenhova visszaverődött a hangja.
2010. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

csak = csaj


asszem, ma nem vagyok jó fogalmazásban :)

2010. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de azt is írhattam volna, hogy szétverem a fejét :) nem kell mindenáron az az ablak :DDDD
2010. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!