Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinál az olyan ember...

Mit csinál az olyan ember akit az érdekel, hogy a világban zajló defekt korrigálásáért tehessen?

Figyelt kérdés

Amikor túl vagy azon, hogy nem az érdekel téged, hogy gyereked legyen és azzal letudod az élet célod, hanem tényleg tenni az ellen a földet érő negatív erők ellen ( már amennyit tudsz ) amik már évtizedek óta zajlanak?


Hogyan ismerkedsz emberekkel, ha nem arról beszélsz, hogy ez meg az mit csinált/hol volt nyaralni/vagy annak mikor lesz gyereke stb..


Hanem ennél mélyebb témák érdekelnek? Hogyan lehet ide eljutni, az ilyen ember mit csinál, mielőtt a magányba beleőrülne?


(Jelenleg ott tartok, hogy gyümölcsfákat,zöldségeket nevelek/tanulom a nevelését, de ezt csak azért tudom pl megtenni mert szüleimnél lakom és van egy jó nagy telkük..


Anyagilag nem állunk rosszul és az én jövőm sem rossz (programozóként), de ezt csak azért tudom meg tenni, mert ez adott.


Egy panelben élő emberben nem fognak ilyen gondolatok megszüleitni, mivel egész életében valszeg azon járt az agya, hogy a pénzt hogyan szerezze meg a következő hónapra.


Hogy ha az ember ezen túljut, és afelé kacsingat, hogy most már tényleg kéne belerakni valamit a közösbe, az mit csinál?


Nagyon frusztráló azzal szembesülni, hogy mindenki éli csak az életét, és nem nagyon lehet az emberekkel mit kezdeni


2022. jún. 4. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát folytasd csak a te életmódodat és ne foglalkozz a "panellakókkal"mert ők nyilván csak kinevetnek téged jól teszed kellenek ilyen emberek a mai világban.
2022. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebbe vagyok csak gyümölcstermesztés nélkül.

Meg talán szerényebb fizetéssel, bár hülyére kereshetném magam a szakmáimmal, csak az valahogy lehúzás lenne.

2022. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél több pénzed és hatalmad van, annál több mindent tehetsz. Tehát gyűjts pénzt és hatalmat.
2022. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.A gond csak az, hogy nem sokkal lenne más az életem, ha egy ember sem élne a világon rajtam kívül (hanem mindenki csak robot lenne) mivel nem jutok el senkivel sem oda, hogy ezeket a nézeteket megvitassam velük, nincs semmilyen kapcsolódási pont amikor az ember ilyen értékrendet képvisel másként szólva


2.

Neked milyen tevékenységekben nyilvánul meg ez az nézőpon?


3.

Tök jó lesz ülni egyedül a pénz hegyemen és nézni, hogy az emberek milyen jól érzik magukat egymás társaságában miközben én másra sem vágyom, csak valami kapcsolódási pontra ami nem a felszínen mozog

2022. jún. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!