Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én megismerek egy embert...

Ha én megismerek egy embert innen gyakoriról és személyesen találkozunk tuti, hogy van benn vmi furcsa, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

már 2 emberrel dumáltam, mert találtam az érdeklődési körünkben hasonlókat, az utóbbival tényleg egy olyan pont van amiről aztán tényleg kevés emberrel tudok beszélni


erre olyan idegesítő tud lenni , múltkor találkoztam vele, elég fura egy szerzet, de az a legfurább, hogy pl fészbukon állandóan csak kérdez egymás után vagy 10 kérdést feltesz..


mit kezdjek az ilyennel, hnap már megin találkozok vele..


19f



2013. febr. 12. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnél találkozni vele, mert fura számodra, akkor mondd el neki, hogy nem akarsz találkozni. amúgy vannak itt különös emberek..
2013. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyakorikérdéseken csak unatkozó reptoidok írkálnak, hogy elüssék az idejüket az invázióig, ezért ilyen furák.
2013. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miről tudsz kevés emberrel beszélni ? am valszín kattant.De te kerestél direkt ilyet :DD
2013. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert tele vannak az ilyen oldalak magányos, lelkibeteg furcsa emberekkel, akik olyan dolgokat is elmondanak, amiket amúgy nem mondanának, mert ugye ismeretlen vagy számukra, és mivel meghallgatod őket, meg jól elcseverésztek, benne van a pakliban, hogy rádcuppannak.
2013. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

most meg azt kérdezi, hogy én miért vagyok ilyen


ááááááááá


most mit mi mondjak neki?

azt tudom mondani, hogy nincs kedvem

2013. febr. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!