Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én gondolok hülyeséget?

Csak én gondolok hülyeséget?

Figyelt kérdés

zerintem baromi kövér vagyok. Alig eszem valami, mások szerint meg elég vékony vagyok így is.

Mégis alig eszem valamit. Ma ettem 2 szendvicset és 1 fürt szőlőt.

173cm 67kg F17


2010. szept. 19. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vizuális, de inkább sportolhatnál, miközben rendesen eszel.
2010. szept. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Nofene, újabban a "jajdekövérvagyok" hisztit is átveszitek a nőktől? Már csak ez hiányzott a szűk kis csőnacik és a festett-vasalt frizuraköltemények után. Meglepődnék, ha előbb-utóbb nem derül ki rólatok, hogy nem metro, hanem homo...
2010. szept. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Örülj neki hogy nem úgy nézel ki mint egy csőgatyás buzeráns emo a 40 kilójával.

Én 170 centi vagyok és 65 kiló és kicsit se vagyok kövér.

2010. szept. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon is ideális súly a férfiaknál. Próbáld meg inkább élvezni az életet, ne ilyeneken aggódj. Ehetsz nyugodtan sokat, csak az ne gyorséttermi kaja legyen. Ha mellette sportolsz is, akkor nem lesz semmi gond, bár így sincs. :)
2010. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább sportolj és lesd meg a testömegindexed:)
2010. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

42 éves vagyok. 178 cm magas, - és 91 kilogramm.

Akkor most irány az ablak?


Nincs Neked semmi bajod, csak azzal az "éneddel" foglalkozol túl sokat, amelyikkel nem kellene...

2010. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy kövér, még majdnem sovány is vagy.
2010. szept. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!