Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen másodállás jöhet szóba?

Milyen másodállás jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden, tömören válunk a feleségemmel. Albérletbe fogok költözni, amit ugye nekem kell finnanszíroznom. Jelenleg 385 ezer ft a nettó bevételem. Van egy gyerkőcünk is, tehát rá is szeretnék költeni. Milyen másodállás lenne jó? Masszőrködésen gondolkoztam, hogy kitanulom. Nagyon telített ebből a piac? Egyébként gépészmérnök a főállásom.



2022. jún. 13. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen tulajdonságokkal, képességekkel rendelkezel, mint személyiség?

Mikhez értesz minimum hobbi szinten?


Nagyon egyén függő,kihez mi jó.


Pl hiába mondanám az általam ajánlott művészeti ágakat, ahhoz is egyedi képességek kellenek.


Sima masszőrből sok van általánosságban nézve, a kérdés az: ahol tartózkodsz/élsz mennyire van konkurencia?


+ehhez is jó, ha van érzéke az embernek. Nem mindenkinek való.


Rengeteg masszőrnél voltam... Keresgélve azt, aki nem csak össze-vissza nyomkod vagy cirógat...

Majd belebotlottam egy kezelésem alatt egy gyakornokba. Eszméletlenül ügyes és anatómiailag is ott van.


Én csak pár családtagot maszírozok, de úgy, ahol van a kezem s ahogyan maszírozom fejben szinte lejátszom a folyamatot, hol milyen érzés, ez miatt megy jól.

+anatómia.


Ha ezt választod tudásban érdemes folyamat bővülni és tapasztalatot szerezni mint masszőr + alanyként is.


Webdesign, fotózás - jó ha van ide is művészi véna, színek, árnyékok, kompozíciók... stb.


+mivel tudsz kitűnni a többitől.


Barkácsolással is lehet játszadozni.


Jelenleg bevállaltam egy 80cm-es babának egy mini kárpitozott kanapét, hogy kiegészítsem projektem folytatásához az összeget.


48ezer pár óra alatt. (rendes felszereléssel, nekem két kezem, fűrészem, dekopírfűrészem, meg alap szerszámjaim vannak csak, így kicsit több idő, de nem vész)

Alapanyagok: fa, pár csavar, szög, ragasztó, kapocs, szivacs, szövet vagy bőr. Kinek mi.


Szedj össze mindent, ami eszedbe jut és légy kreatív.


Akkor barkácsolok, ha kell vagy tetszik a felvetett ötlet. Szeszélyes nő vagyok xD


Szeretem a változatosságot.

Pl alapanyagokban is.

2022. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!