Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegnap hazajöttem a munkahelye...

Tegnap hazajöttem a munkahelyemről, amikor belenéztem a tükörbe nem ismerem fel a szépet magamban, mit tegyek? Tényleg hazudik a tükör?

Figyelt kérdés
Nem bírom értékelni magamat

#önismeret #lelkem tiszta #előéletem nem
2022. jún. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Mondtad a bűvös jelszót? "Tükröm, tükröm......"
2022. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3-as, igen mondtam: Tükröm tükröm mond meg nékem........fejezd be a mondatot!
2022. jún. 25. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudd, hogy soha nem létezett, nem létezik és nem is fog olyan ember létezni, aki mindenki szemében szép (mindegy, hogy külső vagy belsőről beszélünk)


El kell fogadni ezt a tényt és önmagadt is.


Mi miatt nem látod magad szépnek?


Lehet, hogy másnak pont az fog tetszeni, ami nemtetszésedet kiváltja.

Képzeld, még az ellenkezője is igaz.


Valakiknek az nem tetszhet, amit te szépnek találsz.


Jómagam pl szeretem a pisze orrom, de volt olyan kollégám, aki szerint nem szép, mert neki a nagy méretű orral rendelkező hölgyek tetszenek.


Másik pl:

Nekem a nornál testalkat, zsírmentesen, minimálisan megformázott izmokkal.

(Ahogy nekem is megvan ez nőként)


Ám barátnőm apuhasas pasikat kedveli, a másikuk pedig a jó szőröseket.

Régen azt hittem poénkodik, de párja szőrzetét imádja. (engem taszít a szőr)


Hát nem vagyunk egyformák, de gondban is lennénk, ha azok lennénk vagy pl csak 1 ideál jönne be mindenkinek.


Maga az arc is rendkívül változatos s a test is, ugyanez igaz a belsőre.


Nyisd ki szemed, elméd! Gondolkodj több aspektusból több mindenen.


Azt se feledd, az, hogy neked mi az "ideális szépség" nőben és férfiban az nem feltétlenül egyenlő önmagaddal.


Magunkat egy egészséges szinten el kell fogadni, a szép részleteket megtalálni, amin pedig lehet pl edzeni, hajrá!


Nekem művészlélekként van ideálom nőben s férfiban is.

A teljes arccsontozattól az arc részletéig minden meg van határozva, még a szemek szöge, dőlésszögei, befoglalóformái... stb.


Ám elfogadom önmagam, amin pedig tudok, nap, mint nap tornázok, mozgok, hogy jól érezzem magam a bőrömben.


Hozd ki önmagad maximumát! Hajrá!


Ui. : a vulgáris réteggel ne is foglalkozz, az ő szegénység bizonyitványuk a megnyilvánulásuk.

2022. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz nekem egy tükörből fotózott képet magadról, meg tudom mondani mi benned a szép. :)
2022. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!