Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha nem tudom mihez kezdjek?

Baj ha nem tudom mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok még 1 évem van vissza a suliból. Azon kívül hogy utazgatni szeretnék nincs ötletem mit kéne/szeretnék csinálni a jövőben. Esetleg olyan munka lehetőségeket tudnátok ajánlani amivel ezt megvalósíthatom?
2022. jún. 26. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegenvezető.
2022. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Már nincs jelentősége. Ősszel eszkalálódik a háború, és ha nem is halunk meg, cudar világ jön. Sem kedved, sem lehetőséged nem lesz utazgatni.
2022. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul baj, de fontos hogy mit kezdesz vele. Szerintem elsosorban erdemes kivenni egy evet az erettsegi utan es dolgozni valami ketkezi munkat, igy nem csak egy extra eved van jol meggondolni hogy mit akarsz, de a penz (es az idod) erteket is megtanulod, meg ha a szuleiddel is elsz kozben.
2022. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Mihez van egyàltalàn tehetséged, affinitàsod?
2022. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légiutaskísérő/pilóta
2022. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!